Katarzyna Cichopek w całkiem innym wydaniu. Nagrywała z łazienki, bez makijażu i w samym ręczniku

Katarzyna Cichopek zaprosiła obserwatorów do łazienki. Zaprezentowała się w naturalnym wydaniu, a przy okazji zareklamowała kolejny produkt.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskich i zagranicznych gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem skupia się na rozwoju, karierze oraz dzieciach. Już niedługo razem z Maciejem Kurzajewskim poprowadzi Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Cichopek niezmiennie pozostaje bardzo aktywna na Instagramie, gdzie publikuje codzienne kadry z pracy na planie "M jak miłość" czy "Pytania na śniadanie", stylizacje oraz polecane produkty w ramach postów sponsorowanych. Tym razem aktorka pokazała się na InstaStories w naturalnym wydaniu prosto z łazienki.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek bez makijażu reklamuje kolejny produkt  

Aktorka to z pewnością ogromne źródło inspiracji na wielu kobiet, a jej modowe i urodowe polecenia doceniają jej obserwatorki. Tym razem Cichopek zaprosiła fanki do łazienki, gdzie pokazała, jak stosuje samoopalacz znanej marki.

Katarzyna Cichopek na InstaStories pokazała się w bardzo naturalnym wydaniu. Jest to nie lada gratka dla fanów, zazwyczaj gwiazda pozuje w pełnym makijażu i przemyślanych stylizacjach. Tym razem zrezygnowała z kosmetyków, włosy związała w wysoki, niedbały kok, a sukienkę zamieniła na ręcznik kąpielowy. Celebrytka zaprezentowała, jak osiągnąć efekt pięknej, bezpiecznej opalenizny bez wyjazdu na wakacje.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek po raz kolejny skomentowała kulisy rozstania z Marcinem Hakielem 

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu poinformowali o zakończeniu trwającego 17 lat związku. Początkowo aktorka nie komentowała rozstania. Niedawno stała się bardziej otwarta na ten temat. W rozmowie z "Twoim Imperium" podkreśliła, że decyzja o rozstaniu była bardzo przemyślana. Nie chciała jednak zdradzić, co było bezpośrednią przyczyną. Przyznała, że obecnie najważniejsze jest dla niej, aby dzieci, jak najmniej odczuły skutki rozpadu rodziny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.