Poseł Jaki zapomniał, że nie jest na zdalnym? Tak się pokazał w Europarlamencie. Jaki wstyd

Poseł Patryk Jaki przemawiał w Europarlamencie, ale obserwatorzy zwracali bardziej uwagę na to, jak się ubrał. Aż trudno uwierzyć, na jaką stylizację zdecydował się polski polityk. Zapomniał, że nie pracuje zdalnie?

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Większość polityczek i polityków stawia na elegancję i schludność. W końcu ekstrawagancja nie jest mile widziana w świecie wielkiej dyplomacji. Czasami za konkretnymi wyborami modowymi stoi jednak jakaś idea. Tak jak w przypadku Lecha Wałęsy, który postanowił w ramach protestu nosić T-shirty z napisem "Konstytucja" do czasu zmiany obecnej władzy. Trudno jednak doszukać się jakiejś idei, czy usprawiedliwienia dla stylizacji, w której poseł Patryk Jaki pojawił się w Europarlamencie. 

Zobacz wideo Jaki krzyczy w PE: Wszystko, co nie jest lewicowe, jest uznawane za naruszanie praworządności. W Polsce nie ma żadnych stref anty-LGBT

Patryk Jaki był kiedyś blokersem. Wciąż ma sentyment do dresów

Podczas obrad Europarlamentu szóstego czerwca Patryk Jaki pojawił się w kraciastej marynarce, do której dobrał dresowe spodnie. 

Patryk JakiPatryk Jaki Fot. twitter.com/videoparlament

Widać, że europoseł nie przyłożył zbytniej wagi do swojego wyglądu. Elegancką marynarkę zestawił z typowo sportowymi, szarymi spodniami dresowymi. Najgorszy w tym zestawieniu okazał się jednak szary, wyglądający na mocno zużyty longsleeve. Całość wyglądała tak, jakby polityk na domowy strój założył służbową marynarkę. Bardzo niechlujna i niekorzystna stylizacja, jeżeli w ogóle można to nazwać stylizacją. Być może look posła Jakiego jest jego sentymentalnym ukłonem w kierunku przeszłości. Kilka lat temu na Twitterze Jaki przyznał, że był blokersem.

Tak, stałem pod blokiem, nawet w nim mieszkałem - tak jak miliony Polaków. Nie każdy miał wille w Polsce lub Szwecji i z górki - jak resortowe dzieci - wyznał wówczas Patryk Jaki.

Co myślicie o takiej polskiej reprezentacji w Unii Europejskiej?

Andrzej Duda, Patryk JakiDuda brylował w mundurku, a Jaki w dresie stał pod blokiem

Więcej o: