Zakochany Robert Korzeniowski czule obejmuje żonę na rozdaniu Telekamer. Nie mogli oderwać od siebie wzroku!

Podczas tegorocznych Telekamer Robert Korzeniowski dostąpił zaszczytu wręczenia jednej z nagród. Na wydarzeniu towarzyszyła mu ukochana żona, a małżonkowie na ściance nie szczędzili sobie czułych gestów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

We wtorek 31 maja odbyło się jubileuszowe, 25. rozdanie nagród "Tele Tygodnia". Statuetki przyznano za ostatnie ćwierć wieku telewizyjnych dokonań. Galę tegorocznych Telekamer uświetniły występy gwiazd, a na scenie pojawili się również goście specjalni wręczający nagrody. Wśród nich znalazł się Robert Korzeniowski, który przekazał statuetkę przedstawicielom stacji Polsat Sport wyróżnionej w kategorii "Kanał tematyczny 25-lecia". Chodziarz, jak zwykle podczas ważnych wydarzeń, pojawił się na gali w towarzystwie żony. Zakochani uroczo się do siebie uśmiechali.

Zobacz wideo Żona Janusza Chabiora wyjaśnia, dlaczego nie przyjęła jego nazwiska

Anna Lewandowska Lewandowska nie zawsze była królową stylu. Zaliczyła sporo wpadek

Telekamery 2022. Robert Korzeniowski pozował z żoną na ściance

Robert Korzeniowski na rozdanie Telekamer założył szary garnitur w kratkę, a białą koszulę przyozdobił elegancką muchą. Ukochana sportowca, Justyna Korzeniowska, postawiła na dwukolorową kreację w odcieniach szarości i błękitu. Górna część sukienki składała się z topu bez ramiączek, natomiast dół stanowiła grafitowa spódnica z niewielkim trenem, ozdobiona aplikacjami. Małżonkowie po raz kolejny pojawili się na ściance w strojach dopasowanych kolorystycznie - podczas tegorocznej Gali Mistrzów Sportu postawili z kolei na czerń. Justyna i Robert Korzeniowscy uśmiechali się nie tylko do reporterów, ale też do siebie nawzajem. Widać, że cały czas są w sobie niezwykle zakochani.

Justyna i Robert KorzeniowscyJustyna i Robert Korzeniowscy AKPA

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Joanna Krupa Hanna Zborowska Neves Krupa prowadzała córkę na smyczy, a Zborowska-Neves swoją ugryzła

Justynę i Roberta Korzeniowskich połączyło zamiłowanie do sportu. Jak opowiadali w "Dzień dobry TVN", chodziarz poznał obecną żonę w swoim klubie, gdzie zgłosiła się, aby przygotować się do półmaratonu. Wspólna pasja i wiele godzin spędzonych na treningach przerodziło się w uczucie i w listopadzie 2019 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. Obecnie żona chodziarza razem z nim prowadzi klub lekkoatletyczny Roberta Korzeniowskiego.

Więcej o: