Piotr Kraśko dumny z córki. Lara kontynuuje rodzinną pasję. "Czwarte pokolenie zawodników"

Najmłodsza pociecha Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko poszła w ślady starszych braci, rodziców i dziadków. Sześcioletnia Lara wzięła udział w pierwszych zawodach jeździeckich.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Rodzina żony Piotra Kraśki od lat zajmuje się jazdą konną, a tę pasję przekazuje kolejnym członkom rodziny z pokolenia na pokolenie. Karolina Ferenstein-Kraśko przejęła także prowadzenie rodzinnej stadniny w Gałkowie. To właśnie tutaj pierwsze kroki w nauce konnej jazdy stawiali synowie pary, a teraz również ich najmłodsza pociecha, sześcioletnia córka Lara.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o macierzyństwie

Piotr Kraśko chwali się jeździeckimi osiągnięciami córki

Stadnina Ferensteinów zajmuje się nie tylko hodowlą i sprzedażą koni, lecz także nauką jazdy konnej, organizacją obozów i zawodów. W ostatni weekend maja w Gałkowie odbyły się rozgrywki zawodników do 18. roku życia. Piotr Kraśko poinformował na Instagramie, że w wydarzeniu wzięła udział po raz pierwszy jego córka Lara. Dołączyła tym samym do starszych braci.

Brawo, Lara. Najmłodsza z rodzeństwa w czwartym pokoleniu zawodników i jeźdźców przejechała swój pierwszy minikonkurs. I rumak jaki wspaniały. Pierwszy koń starszego brata - napisał dumny ojciec na Instagramie.
Pierwsza dekoracja w życiu i pierwszy start w zawodach! Lara była bardzo dzielna, a na wspaniałego kucyka Pierota zawsze można liczyć - dodała mama młodziutkiej zawodniczki.
 

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko są małżeństwem od 2008 roku. Oprócz urodzonej w 2016 roku córki Lary mają także dwóch starszych synów - 15-letniego Konstantego i 13-letniego Aleksandra. Chłopcy także jeżdżą konno, a w tym sporcie osiągają niemałe sukcesy. W grudniu 2020 roku Konstanty został powołany do Narodowej Kadry Młodzieżowej i brał udział w jeździeckich mistrzostwach Europy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.