Piłkarz reprezentacji Polski wziął ślub. Jego żona miała kilka sukni. Piękne! Patrzymy na tort i wystrój sali. Luksusowo

Przemysław Płacheta właśnie wziął ślub. Jego żona wspierała go od lat. Teraz chwalą się kadrami z imprezy.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przemysław Płechta od niemal sześciu lat spotykał się z Aleksandrą Łobodą, z którą mieszkał w Wielkiej Brytanii. Piłkarz na co dzień gra dla Norwich City oraz Polskiej reprezentacji. Jego ukochana regularnie pojawiała się na meczach i od lat mu kibicuje. W mediach społecznościowych pary co jakiś czas pojawiały się wspólne kadry. Teraz podzielili się radosną nowiną. 

Zobacz wideo Najpopularniejsze polskie WAGs. Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy?

Anna LewandowskaLewandowska nie zawsze była królową stylu. Zaliczyła sporo wpadek

Przemysław Płacheta wziął na ślubnym kobiercu 

Relacja Przemysława Płechty i Aleksandry Łobody właśnie weszła na wyższy poziom. 28 maja para stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie "tak". Tego dnia ukochana piłkarza skupiła na sobie szczególną uwagę i kilkukrotnie zmieniała kreacje. Na nagraniach z samego kościoła mogliśmy ją zobaczyć w klasycznej sukni o kroju syrenki i długim welonie. 

Przemysław Płechta i Alexandra Łoboda w dniu ślubuPrzemysław Płechta i Alexandra Łoboda w dniu ślubu Instagram @martaglik

Żona Przemysława Płachety nie mogła się zdecydować na jedną suknię

Na kolejnych relacjach mogliśmy zauważyć, że Aleksandra Łoboda miała naszykowane dwie sukienki w tym samym fasonie. Podczas przygotowań pozowała z bukietem w kreacji z tkaniny plumetti, natomiast podczas pierwszego tańca postawiła na satynową kreację. Przemysław Płacheta przez całą uroczystość miał na sobie ciemny garnitur z muchą.

Przemysław Płechta i Alexandra Łoboda w dniu ślubuPrzemysław Płechta i Alexandra Łoboda w dniu ślubu Instagram @alexx.loboda

Alexandra Łoboda w dniu ślubuAlexandra Łoboda w dniu ślubu Instagram @alexx.loboda

Goście mogli oglądać żonę piłkarza jeszcze w jednej stylizacji. Podczas reszty imprezy bawiła się w sukni o kroju księżniczki z ogromnym tiulowym dołem. Trzeba przyznać, że w każdej odsłonie wyglądała pięknie, a cała uroczystość była bardzo wystawna. 

Aleksandra Łoboda, Przemysław PłachetaAleksandra Łoboda, Przemysław Płacheta Instagram @alexx.loboda

Na sali weselnej nie zabrakło masy kwiatów i białych światełek. Sam tort robił ogromne wrażenie. 

Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele na temat świeżo upieczonej żony reprezentanta Polski. Z Instagrama możemy się dowiedzieć, że Aleksandra Łoboda jest studentką prawa i stara się wspierać Przemysława Płachetę. Na jej profilu nie brakuje zdjęć ze stadionów w przepięknych stylizacjach. Myślicie, że ma szansę dołączyć do grona najpopularniejszych polskich WAGs?

Jessica Ziółek i Miłosz MleczkoJessica Ziółek powiedziała "tak"! Była Milika zaręczyła się z piłkarzem

Więcej zdjęć ze ślubu Przemysława Płachety i Aleksandry Łobody znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Młodej parze gratulujemy i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

Więcej o: