Krzysztof Krawczyk junior cierpi na ciężką chorobę. Ataki się nasiliły. "Trzeba wzywać pogotowie"

Krzysztof Krawczyk junior od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Okazuje się, że kłopoty w życiu prywatnym i związany z nimi stres, nasilają objawy choroby.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Cleo straciła wujka. Nagrała dla niego piosenkę. Rodzina nie wiedziała

Krzysztof Krawczyk junior jest potomkiem legendy polskiej sceny muzycznej. Jego życie nie należy jednak do najłatwiejszych. Mężczyzna musi zmagać się z wieloma problemami. Partnerka syna zmarłego piosenkarz opowiedziała na łamach "Twojego Imperium" o jego kłopotach zdrowotnych.

Piotr Cyrwus, Aleksandra NiżyńskaOni grali w "Klanie" od początku. Serialowa Bożenka ratuje ludzi

Krzysztof Krawczyk junior cierpi na ciężką chorobę. Ataki się nasiliły. "Trzeba wzywać pogotowie"

Partnerka Krzysztofa Krawczyka juniora, Katarzyna Filipiak, udzieliła ostatnio szczerego wywiadu. Rozmowa ukazała się na łamach tygodnika "Twoje Imperium". Kobieta opowiedziała o ograniczeniach, które są skutkiem choroby mężczyzny.

Wynikają( ograniczenia - przyp. red.) z konieczności przestrzegania godzin podawania leków przeciwpadaczkowych i stworzenia właściwych warunków na co dzień. Krzyś musi mieć wystarczającą ilość snu, regularnie i odpowiednio się odżywiać, nawadniać organizm i unikać bodźców mogących wywołać atak padaczki. Takie jest na przykład migające światło. Poza tym powinien mieć zapewniony spokój i poczucie bezpieczeństwa. O tym wszystkim zawsze przypomina nam lekarz - wyznała kobieta.

Aleksandra KwaśniewskaFani porównują Aleksandrę Kwaśniewską do znanej aktorki. "Już to słyszałam"

Ukochana Krawczyka juniora zdradziła, że syn legendarnego piosenkarza bardzo przejmuje się nieprzychylnymi komentarzami na swój temat, które pojawiają się w internecie.

Krzysztof bardzo stresuje się swoją sytuacją życiową, sprawami sądowymi, brakiem własnego kąta, postępowaniem niektórych ludzi oraz hejtem. Niestety, on czyta to, co piszą o nim w internecie. Tak go to obciąża, że nawet regularnie biorąc leki, miewa ataki padaczki. Czasami tak silne, że trzeba wzywać pogotowie - mówiła.

Katarzyna Filipiak przyznała, że choroba jej partnera jest dla niej dużym wyzwaniem. Kobieta chce jednak wspierać ukochanego i jest gotowa na poświęcenia.

Więcej o: