Natalia Klimas i Justyna Nagłowska w takich samych stylizacjach. "Zamiast rywalizować, lepiej się wspierać"

Natalia Klimas spacerowała w spódnicy ze swojej kolekcji i nagle spotkała Justynę Nagłowską. Postanowiły zrobić sobie zdjęcia i podzielić się nimi w mediach społecznościowych. Miały pewne przemyślenia.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalia Klimas wybrała się na spacer po okolicy, gdzie spotkała Justynę Nagłowską. Córka znanej projektantki Joanny Klimas jakiś czas temu pochwaliła się własną kolekcją ubrań, a już spotkała ją miła niespodzianka. Tego dnia jej koleżanka miała na sobie taką samą spódnicę jak ona. Jej reakcja? Możecie być zaskoczeni.

Zobacz wideo Klimas: Tutaj był Jarmark Europa, jeansy marmurkowe z Turcji, a ja chciałam Paryż sobie robić

Doda, Justyna Steczkowska, Klaudia HalejcioPolsat SuperHit Festiwal. Doda przytulała się z Justyną Steczkowską

Ten moment, gdy spotkasz kobietę w tej samej spódnicy i się cieszysz - pisała radosna Natalia Klimas.

Justyna Nagłowska i Natalia Klimas w bliźniaczych stylizacjach

Obie postawiły na minimalistyczne stylizacje. Różowe kwieciste spódnice dopełniły prostymi białymi t-shirtami. Justyna Nagłowska postawiła na brązowe klapki i torebkę oraz okulary lenonki. Natalia Klimas wybrała czarne dodatki.

Natalia Klimas, Justyna NagłowskaNatalia Klimas, Justyna Nagłowska Instagram @nataliaklimas

Pod wpływem spotkania żonę Borysa Szyca naszła pewna myśl. Wielokrotnie można zauważyć, że kobiety sprzeczają się, mając na sobie te same stylizacje. Justyna Nagłowska uważa, że zamiast tego powinny się bez względu na wszystko wspierać.

Jak patrzę na to zdjęcie, to pojawiła mi się myśl... Zamiast rywalizować, lepiej się wspierać. Polecam - rozmyślała Justyna Nagłowska.

Justyna Nagłowska i Borys SzycSzyc i Nagłowska dali sobie drugą szansę po rozstaniu. "Czułam, jakbym wróciła do domu"

Natalia Klimas zdradza, jakie było pierwsze słowo jej córki

Natalia Klimas jest żoną Mikołajem Bobera. Para doczekała się dwójki dzieci, a aktorka świetnie odnajduje się w roli mamy. Jakiś czas temu wyznała, że jej starsza córka, wypowiadając pierwsze słowo rozłożyła rodzinę na łopatki. Zwykle od pociech można usłyszeć "mama", czy "tata", natomiast jej córka upodobała sobie "nie ma", przez co jej odpowiedzi na jakiekolwiek pytania były zabawne.

Więcej o: