Tak będzie mieszkał syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Do sieci trafiły zdjęcia

Joanna Opozda pochwaliła się, jak będzie wyglądał pokój Vincenta w nowym domu. Znajdzie się w nim basen z kulkami oraz dużo dzikich zwierząt.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Opozda rozwodzi się z Antkiem Królikowskim. Do sądu wpłynął pozew. Para od kilku miesięcy nie mieszka już razem, jednak wciąż są dość bliskimi sąsiadami (dzieli ich zaledwie kilka ulic). Opozda już wkrótce rozpocznie nowy etap życia z synem we własnym mieszkaniu, z daleka od aktora i byłej sąsiadki, z którą związał się jej mąż. Jakiś czas temu aktorka pochwaliła się na InstaStories, że kupiła lokum dla siebie i Vincenta. Przyznała, że wydała na inwestycję oszczędności całego życia. Teraz pochwaliła się wizualizacjami pokoju dziecięcego. Będzie jasno i przytulnie.

Zobacz wideo Joanna Opozda kupiła nowe mieszkanie i pokazała jego wnętrza

Joanna Opozda pokazała, jak będzie wyglądał pokój Vincenta. Temat przewodni? Safari!

Obecne mieszkanie aktorki jest jasne i urządzone w stylu minimalistycznym. Opozda zrezygnowała ze zbędnych ozdób i dodatków, dzięki czemu niewielka przestrzeń sprawia wrażenie uporządkowanej i schludnej. Na zdjęciach na Instagramie, gdzie można zauważyć jej dotychczasowe mieszkanie, widać, że celebrytka ma nienaganny gust, dlatego jej nowy dom będzie z pewnością pięknie urządzony. Póki co Joanna Opozda na InstaStories pochwaliła się pierwszymi wizualizacjami. Przedstawiają gniazdko Vincenta.

Pokój chłopca jest dość wąski, za to ma wyjście na taras. Na podłodze zostanie położone jasne drewno w jodełkę. Ściany zostaną pomalowane na kolor oliwkowy, a jedna z nich zostanie pokryta naklejkami przedstawiającymi zwierzęta (będą to żyrafy, pelikany, strusie, lemury i słonie) oraz roślinność safari. W pokoju stanie obecne łóżko Vincenta z baldachimem, które "rośnie" wraz z dzieckiem, butelkowozielony fotel z podnóżkiem, samochód-zabawka, a także basen z kulkami. Ściany ozdobią oryginalne lampy w kształcie wspinających się osób, obrazy w białych ramkach przedstawiające zwierzęta oraz drewniane półki. W pokoiku dziecięcym nie może również zabraknąć przewijaka. Wszystko zostanie utrzymane w jasnych i naturalnych kolorach.

Pokój Vincenta w nowym mieszkaniu Joanny OpozdyPokój Vincenta w nowym mieszkaniu Joanny Opozdy Fot. @asiaopozda/ig

Antek KrólikowskiAntoni Królikowski całuje się z ukochaną na środku ulicy! Ma dosyć ukrywania

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony. Jak wam się podoba taki pokój dla dziecka?        

Więcej o: