Agnieszka Sienkiewicz w całkowicie odmienionej odsłonie. "Pierwszy raz w blondzie". Możecie jej nie poznać

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się diametralną zmianą na potrzeby nowej roli. Fani są zachwyceni.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Sienkiewicz to polska aktorka serialowa i teatralna, znana między innymi z "Klanu" czy "Plebanii". Największą popularność zdobyła dzięki roli Doroty z "Przyjaciółek". Prywatnie jest żoną Mikołaja Gauera i mamą dwóch córek - Zofii i Mai. Artystka coraz chętniej udziela się w mediach społecznościowych i przedpremierowo zdradza fanom, w jakich produkcjach niebawem się pojawi. Teraz chwali się metamorfozą.

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Agnieszka Sienkiewicz w nowej odsłonie. Pięknie jej w blondzie 

Agnieszka Sienkiewicz jest kojarzona ze swoimi brązowymi włosami. Na potrzeby nowego serialu, w którym zagra, musiała się zdecydować na zmianę wizerunku. Aktorka opublikowała na Instagramie nowe selfie w blond fryzurze. Nie zdradziła jednak, czy jest to zmiana na stałe.

Zaczęłam prace na planie nowego serialu. Pierwszy raz w blondzie, bo i postać inna niż do tej pory! - napisała podekscytowana.
 

Fani nie ukrywają, że początkowo nie poznali aktorki. Zgodnie przyznają, że wygląda przepięknie, a nowy kolor włosów bardzo jej pasuje. Nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą ją w nowej serialowej roli.

O! Prawie pani nie poznałem, ale i tak przepięknie!
Piękna zmiana. Gratuluję nowej roli. Czuję, że to będzie dobry serial.
Jaka inna ty. Świetnie ci w blondzie - pisali fani.

Nie zabrakło także komplementów ze strony koleżanek z show-biznesu. Metamorfozą były zachwycone między innymi Olga Frycz, Joanna Koroniewska czy Olga Kalicka.

Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz zdradza przepis na udane małżeństwo. Nie wszyscy jednak mogą sobie na to pozwolić

Więcej o:
Copyright © Agora SA