Agnieszka Sienkiewicz zdradza przepis na udane małżeństwo. Nie wszyscy jednak mogą sobie na to pozwolić

Agnieszka Sienkiewicz już od ponad czterech lat jest żoną Mikołaja Gauera. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zdradziła fanom, jaki ma sposób na udane małżeństwo.

Więcej życiowych porad od gwiazd znajdziesz na głównej stronie Gazeta.pl

Agnieszka Sienkiewicz dała się poznać szerszej widowni dzięki roli Dorotki w serialu "Przyjaciółki". Po występie w produkcji została zaproszona do "Tańca z Gwiazdami". W tanecznym show zajęła pierwsze miejsce. Od czterech lat jest szczęśliwą żoną Mikołaja Gauera i mamą dwóch córek - Zofii i Marii. Gwiazda zdradziła w rozmowie z "Faktem" przepis na udane małżeństwo.

Agnieszka Sienkiewicz zdradza przepis na udane małżeństwo

Według Sienkiewicz małżeństwo powinno dbać o jakościowe spędzanie czasu razem. Aktorka twierdzi, że istotne jest posiadanie wspólnych zainteresowań. 

Bardzo ważne jest pielęgnowanie wspólnych pasji. Nie chcę, by małżeństwo ograniczyło się tylko do wymieniania informacji, kto wyprowadza psa, a kto odbiera dziecko i skąd.

Gwiazda "Przyjaciółek" wyznała, że czasem, aby spędzić więcej czasu z mężem, zostawia dzieci w domu na dwa, trzy dni. Są wtedy pod opieką kogoś innego - zapewne dziadków bądź opiekunów. 

My z mężem pielęgnujemy uczucie, wyjeżdżając bez dzieci. Zdarza nam się to. Tak, jestem wyrodną matką, zostawiam czasem dzieci na dwa, trzy dni. To jest czas tylko dla nas. Wiemy jednak, że dzieci są bezpieczne i zaopiekowane - zapewnia Sienkiewicz.

Jej starsza córka Zosia (pięć lat) chodzi do zerówki, a młodsza Marysia (trzy lata) do przedszkola, więc aktorka i tak ma już nieco więcej czasu dla siebie i męża. Ostatnio napisała na Instagramie, że w wolnej chwili uwielbia po prostu usiąść z ukochanym i pooglądać serial. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.