Eurowizja 2022. Krystian Ochman i reprezentanci Ukrainy zaśpiewali na ulicach Turynu. "Przyjaźń między państwami"

Reprezentanci Eurowizji Krystian Ochman i Kalush Orchestra z Ukrainy wystąpili na ulicach Turynu. Występ zachwycił fanów konkursu.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl. 

Krystian Ochman od kilku dni przebywa w Turynie, gdzie odbędzie się tegoroczna edycja Eurowizji. Za nim jest już Ceremonia Otwarcia 66. Konkursu Piosenki Eurowizji, podczas której zaprezentował się razem ze wszystkimi kandydatami uczestniczących krajów. Pierwszy półfinał konkursu odbędzie się 10 maja, a wystąpią w nim faworyci tegorocznego konkursu, czyli zespół Kalush Orchestra z Ukrainy. Artyści wraz z Ochmanem postanowili wyjść na ulice Turynu i zaśpiewać utwór "Stefania".

Zobacz wideo "Na tej płycie jest dużo niepewności. W tym wieku musimy się odnaleźć". Wywiad z Krystianem Ochmanem

Eurowizja 2022. Krystian Ochman i reprezentanci Ukrainy na ulicach Turynu

Filmik z wykonaniem utworu "Stefania" przez Kalush Orchestra i Krystiana Ochmana został opublikowany na jednym z oficjalnych kont Eurowizji. Możemy w nim zauważyć, że występ Polaka i Ukraińców oglądało wielu przechodniów. Nagranie wideo poruszyło też internautów, którzy zachwycają się przyjaźnią artystów i chwalą Ochmana za wspieranie reprezentantów Ukrainy.

Brawo Ochman! Chwała Ukrainie! Niech wygra Kalush.
Super. Ktokolwiek wygra, przyjaźń między naszymi państwami będzie najbardziej znacząca. Wspaniałe!
Ukraina wygra, ale nie tylko Eurowizję, także coś znacznie ważniejszego - swoją wolność! - czytamy w komentarzach.
 

Przypominamy, że według bukmacherów Krystian Ochman ma szanse na przedostanie się do najlepszej trójki drugiego półfinału. Reprezentant Polski wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2022 zaplanowanym na 12 maja. 

Jak myślicie, kto ma w tym roku największą szansę na wygraną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.