Fani Celine Dion załamani! Artystka znów musiała przełożyć trasę koncertową

Celine Dion po raz kolejny musiała przełożyć koncert. Jest oświadczenie artystki.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W połowie stycznia 2022 roku Celine Dion odwołała koncerty, które miały się odbywać od 9 marca do 22 kwietnia 2022 roku w ramach trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Gwiazda już wcześniej przekładała koncerty w Las Vegas, jednak jej stan zdrowia się nie poprawiał. W opublikowanym oświadczeniu informuje, że musi zastosować się do zaleceń lekarzy. 

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Celine Dion znów przekłada koncerty. Znane są nowe daty

Piosenkarka od jakiegoś czasu leczy silne i uporczywe skurcze mięśni. Dolegliwości wciąż nie pozwalają jej występować na scenie, przez co po raz kolejny musi przełożyć trasę koncertową. Celine Dion wyznała, że jest jej bardzo przykro z tego powodu. Wcześniej plany krzyżowała jej pandemia.

Jest mi bardzo przykro, że po raz kolejny muszę przełożyć koncerty. Za pierwszym razem było to oczywiście spowodowane pandemią, a tym razem to mój stan zdrowia zmusza mnie do przełożenia koncertów z trasy europejskiej... - poinformowała na Instagramie.

Na pocieszenie fanów piosenkarka zapewnia, że czuje się już nieco lepiej. Kiedy dojdzie do formy, powróci na scenę i da jak najlepsze występy.

Czuję się trochę lepiej, ale nadal mam skurcze mięśni. [...] Muszę być w doskonałej formie, w doskonałym zdrowiu, żebym mógł dać z siebie 100 proc. na scenie, bo na to zasługujecie - dodała.

Powód pogorszenia się stanu zdrowia artystki nie został ujawniony. Wszystkie zakupione bilety będzie można wykorzystać podczas nowych dat wydarzeń. Koncerty w Polsce na tę chwilę są zaplanowane na 12 marca 2023 w Łodzi oraz 14 marca 2023 w Krakowie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.