Stan Celine Dion nie ulega poprawie. Diwa odwołała kolejne koncerty. "Muszę słuchać lekarzy"

Fani Celine Dion mają powody do niepokoju. Stan zdrowia artystki nie poprawia się, przez co musiała odwołać kolejne występy w ramach tegorocznej trasy koncertowej.

Więcej aktualności znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Celine Dion cierpi na ciężkie i uporczywe skurcze mięśni, które już od kilku miesięcy nie pozwalają jej występować. Artystka nie jest w stanie brać udziału w próbach, nie mówiąc nawet o występach przed publicznością. Najpierw przełożyła koncerty w Las Vegas na czas nieokreślony, a teraz całkowicie odwołała część tegorocznej trasy koncertowej. 

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Stan zdrowia Celine Dion nie poprawia się

Z oświadczenia opublikowanego w mediach społecznościowych dowiadujemy się, że gwiazda odwołała koncerty zaplanowane od 9 marca do 22 kwietnia. Właśnie w tych terminach miała występować w Stanach Zjednoczonych. 

Liczyłam, że będę już zdrowa, ale muszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość i słuchać zaleceń lekarzy. W ramach naszych koncertów jest dużo organizacji i przygotowań, więc musimy już dziś podjąć decyzje, które wpłyną na najbliższe dwa miesiące. Mam nadzieję, że wrócę do pełni sił, a także, że wszyscy przezwyciężymy tę pandemię. Nie mogę się doczekać powrotu na scenę.
 

Celine Dion podziękowała fanom, którzy przesyłają jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Przyznała, że wiele dla niej znaczą. 

Jestem wzruszona wszystkimi słowami wsparcia, które wysyłacie do mnie poprzez media społecznościowe. Czuję waszą miłość i wsparcie. Wiele to dla mnie znaczy.

Przypominamy, że Celine Dion ma w 2022 roku wystąpić na dwóch koncertach w Polsce - 18 czerwca w Łodzi i 19 czerwca 2022 w Krakowie. Jak czytamy w oświadczeniu, koncerty w ramach europejskiej trasy koncertowej mają odbyć się według zaplanowanego harmonogramu.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.