Maciej Kurzajewski doczekał się dwóch synów. Starszy ma już żonę. Nic dziwnego, jest bardzo przystojny

W ciągu 23 latach małżeństwa Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz doczekali się dwóch synów. Franciszek i Julian pozostają w bliskich stosunkach z obojgiem rodziców, którzy chętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jak obecnie wyglądają chłopcy?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Ostatnimi czasy Maciej Kurzajewski za sprawą plotek na temat bliskiej relacji z Katarzyną Cichopek coraz częściej pojawia się w plotkarskich mediach. Bez wątpienia parę prezenterów z "Pytania na śniadanie" wiele łączy. Jedno i drugie przeżyło ciężką decyzję o rozstaniu z wieloletnimi partnerami, jak również oboje są rodzicami dwójki dzieci. Dziennikarz doczekał się dwóch synów - Franciszka oraz Juliana, który są owocami jego miłości z byłą żoną Pauliną Smaszcz. Para rozwiodła się w 2020 roku po 23 latach małżeństwa.

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Jak obecnie wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz?

Rozstanie przy tak imponującym małżeńskim stażu z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Mimo to ze względu na dobro dzieci parze udało się rozstać w zgodzie i z klasą. Starszy syn, Franciszek, ma prawie 25 lat, w zeszłym roku zdobył tytuł magistra na studiach w Izraelu i posługuje się pięcioma językami. We wrześniu poślubił swoją ukochaną, pochodzącą z Werony Laurę Esmeraldę Vaccari.

 

Rodzice ze zrozumiałych względów są bardzo dumni z syna. W dniu urodzin Franka Maciej Kurzajewski napisał:

Synku, jesteś radością mojego życia, jesteś mądrym i dobrym człowiekiem. Każdego dnia z dumą obserwuję, jak odważnie kroczysz przez życie. Zawsze możesz na mnie liczyć! Bądź szczęśliwy! Kocham cię.
 

Młodszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz skończy w tym roku 16 lat. Podobnie jak starszy brat, Julian ma świetne relacje z obojgiem rodziców. Wnioskując po zdjęciach w mediach społecznościowych, odziedziczył po tacie zamiłowanie do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej. W dniu urodzin prezenter złożył Julki życzenia:

Najdroższy Julku, jesteś wspaniałym chłopakiem, cudownym synem, znakomitym kompanem! Bądź szczęśliwy, podążaj swoją drogą i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć! Niech całe twoje życie będzie niekończącą się przygodą! Kocham cię!
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.