Magdalena Stępień informuje o postępach leczenia syna. Pokazała nowe zdjęcie Oliwiera: Nie jestem w stanie powstrzymać łez

Magdalena Stępień od jakiegoś czasu przebywa z synem w Izraelu, gdzie walczy o jego zdrowie. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka poinformowała fanów, że Oliwier cierpi na jeszcze rzadszą odmianę nowotworu wątroby, niż początkowo sądzili lekarze. Podzieliła się nowymi zdjęciami z kliniki i zwróciła się do fanów.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Magdalena Stępień całą swoją energię poświęca synowi. Modelka podzieliła się szczegółami leczenia małego Oliwiera i opublikowała na InstaStories nowe zdjęcia ze szpitala. Nie ukrywała, że ma mocne wsparcie w wierze, ale też fanach, za co im podziękowała. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ślotała i Kaczorowska postawiły na tapety. "Lewa"? W pokoju Klary nie dominuje róż. Oto pokoje dzieci gwiazd

Zobacz wideo Magda Stępień komentuje wywiad Rzeźniczaka ze Stanowskim

Magdalena Stępień opublikowała nowe zdjęcie z synem: Nie jestem w stanie powstrzymać łez

Magdalena Stępień w ostatnim czasie zniknęła z Instagrama, jednak chciała wyjaśnić internautom, jak przebiegają postępy w leczeniu. To w końcu dzięki nim udało się zebrać potrzebne fundusze na przeprowadzenie badań, ale również rozpoczęcie trzymiesięcznego leczenia. 

Modelka nie ukrywała również, że jej kontakty z Jakubem Rzeźniczakiem znacznie się poprawiły i zauważyła, że ich porozumienie ma dobry wpływ na samopoczucie syna. Oliwier jest małym wojownikiem, co udowadnia każdego dnia. Magdalena udostępniła nowe zdjęcie chłopca i wyjaśniła, że jej syn został poddany narkozie. Przyznała, że ten widok rozdziera jej serce i nie jest w stanie powstrzymać łez, ale czuje wsparcie Boga. 

Za każdym razem, gdy jest poddawany narkozie, przeżywam to tak, że nie jestem w stanie powstrzymać łez. Bóg kolejny raz mnie nie zawiódł - napisała modelka.

Magdalena Stępień opublikowała nowe zdjęcie z synem: Nie jestem w stanie powstrzymać łezMagdalena Stępień opublikowała nowe zdjęcie z synem: Nie jestem w stanie powstrzymać łez Fot. Instagram/ magdalena___stepien

Przy okazji Magda zwróciła się do fanów z podziękowaniami za liczne wiadomości i modlitwy o pokonanie choroby. 

Wasza modlitwa bardzo nam pomaga. Nie jestem w stanie odpisać na każdą wiadomość, ale ilość wiadomości o tym, że modlicie się za Oliwierka jest ogromna. To jest dla mnie bezcenne - przyznała Stępień.

Magdalena Stępień opublikowała nowe zdjęcie z synem: Nie jestem w stanie powstrzymać łezMagdalena Stępień opublikowała nowe zdjęcie z synem: Nie jestem w stanie powstrzymać łez Fot. Instagram/ magdalena___stepien

Hanna Zborowska-NevesSiostra Zofii Zborowskiej w ramach nauczki ugryzła córkę. "Problem zniknął"

Mamy nadzieję, że modelka za jakiś czas będzie mogła pochwalić się radosnymi wieściami o pokonaniu choroby synka. 

Więcej o: