Agnieszka Chylińska wylatuje do USA. To ważne dla jej rodziny. "Wykrzyczałam, żeby mnie kochał"

Agnieszka Chylińska odwiedzi brata na Florydzie. Wcześniej piosenkarka nie miała z nim dobrych relacji. Kiedyś padły bardzo mocne słowa.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Chylińska nie zawsze miała dobre relacje z bratem. Rodzeństwo ma za sobą wiele bolesnych rozmów. Teraz jednak ich kontakty znacznie się poprawiły. Piosenkarka wraz z całą rodziną szykuje się do odwiedzin Wawrzyńca, który mieszka w Stanach Zjednoczonych. 

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska pozuje bez makijażu

Agnieszka Chylińska wraz z rodziną wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych

Brat Agnieszki Chylińskiej również jest muzykiem. Wawrzyniec jest perkusistą w zespole grającym ciężki rock - Against the Plagues. Chociaż rodzeństwo łączy ta sama pasja, to jednak ich relacje przez dłuższy czas były bardzo trudne. Piosenkarka wspominała w jednym z wywiadów, że brat zawsze patrzył na nią krytycznym okiem.

Jestem już po wielu bardzo dojrzałych nareszcie i bolesnych rozmowach z moim bratem, w których mu wykrzyczałam, żeby mnie kochał właśnie za to, że jestem na świecie, żeby przestał dawać mi jakieś punkty za to, że jestem wedle jego obrazu i upodobań.

Teraz jednak ich kontakty znacznie się poprawiły. Agnieszka Chylińska wraz z całą rodziną zamierza odwiedzić Wawrzyńca, który na co dzień mieszka na Florydzie. O planach wakacyjnych gwiazdy poinformował tygodnik "Życie na gorąco".

Wawrzyniec rzadko przyjeżdża do Polski, jest zachwycony Stanami Zjednoczonymi i życiem tam. W styczniu po latach spędzonych w Chicago przeprowadził się na słoneczną Florydę. Agnieszka z rodziną planuje wakacje właśnie tam. Ten wyjazd będzie nie tylko spotkaniem z bratem, bratową i ich synkiem, ale także czasem spędzonym z ukochanym Markiem - zdradził informator gazety.

Jak podaje informator "Życia na gorąco", Wawrzyniec nie może doczekać się spotkania z siostrą i długich wspólnych rozmów. Te maja być tym razem prowadzone z szacunkiem i uznaniem.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.