Karolina Bacia i Jakobe Mansztajn zostaną rodzicami. Twórca Make Life Harder czule zażartował z ukochanej

Znana ze "Stulecia Winnych" Karolina Bacia ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka od kilku lat spotyka się z poetą i współautorem satyrycznego bloga Make Life Harder Jakobe Mansztajnem.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

O Karolinie Baci głośno zrobiło się w 2016 roku, gdy dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej". Przez pięć lat wcielała się w postać Anastazji i oficjalnie odeszła z produkcji pod koniec 2021 roku. O wiele większy rozgłos przyniosła jednak aktorce późniejsza rola Mani w popularnym serialu TVP "Stulecie Winnych". W 2018 roku Bacia udostępniła na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie z Jakobe Mansztajnem, z którym związana jest do dziś. Pod koniec kwietnia tego roku para wybrała się na wakacje do Włoch, a aktorka pochwaliła się fotografią z wyjazdu, na której prezentuje ciążowy brzuch.

Zobacz wideo Doda o dziecku z Majdanem

Karolina Bacia i Jakobe Mansztajn spodziewają się dziecka

Partner aktorki, Jakobe Mansztajn, to pochodzący z Gdańska poeta, który wielokrotnie był nagradzany za twórczość literacką. Rozgłos zdobył jednak za sprawą założonego w 2011 roku strony satyrycznej Make Life Harder, którego nazwa odwołuje się do nazwy bloga prowadzonego przez Kasię Tusk - Make Life Easier. Dziś Make Life Harder bije rekordy popularności na Instagramie, a profil, który publikuje przede wszystkim memy i prześmiewcze reakcje na bieżące wydarzenia, obserwuje milion osób.

Mansztajn nie odmówił sobie także żartu z ukochanej, gdy na Instagramie informowała, że ich rodzina się powiększy. Karolina Bacia zamieściła trzy zdjęcia z restauracji, w której zajadała się włoskimi przysmakami. Na ostatnim zaprezentowała ciążowy brzuch.

Pizza, makaron czy Mansztajn? - podpisała post.
Szkoda, że nie powiedziałaś wcześniej - skomentował przyszły tata.
 

Mansztajn chyba zreflektował się po czasie, a być może nie wszyscy zrozumieli żart, bo komentarz zniknął z profilu aktorki. Jak na razie para nie podzieliła się żadnymi informacjami dotyczącymi płci, imienia czy daty porodu.

Gratulujemy!

Więcej o: