Meghan Markle zadaje szyku w płaszczu za 9,5 tys. zł. Dżinsy klasyczne, a szpilki? Boski kolor!

Meghan Markle na wydarzeniu sportowym w Hadze prezentowała się w wielu strojach. Ten z trzeciego dnia wydarzenia zwraca szczególną uwagę.

Więcej informacji na temat wydarzeń na świecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Maghan Markle i książę Harry po raz pierwszy od dawna wyruszyli w oficjalną podróż po Europie. Mieli spędzić trochę czasu w Windsorze, a później udali się do Hagi, na zawody Invictus Games. Te powstały z inicjatywy księcia Harry'ego w 2014 roku. Celem wydarzenia jest wspieranie rannych członków służby wojskowej i weteranów w procesie rehabilitacji. Podczas eventu amerykańska aktorka zaprezentowała się w kilku kreacjach. Ta z trzeciego dnia wyjazdu jest bardzo kosztowana. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Khloe Kardashian, Ewa MingeUnikały tematu operacji plastycznych jak ognia! W końcu się przyznały

Meghan Markle w płaszczu za prawie 10 tysięcy złotych

Meghan Markle podczas wyjazdu do Hagi najpierw zachwyciła, pojawiając się w białym garniturze. Nieco gorzej wypadła w białej mini od Valentino. Trzeciego dnia wyjazdu żona księcia Harry'ego pojawiła się na zawodach w równie intrygującej stylizacji. Miała na sobie beżowy płaszcz od Brandona Maxwella z paskiem, za który trzeba zapłacić 2195 dolarów (ok. 9500 złotych). Do tego idealnie pasowały zamszowe szpilki od Manolo Blahnika. Te również tanie nie były. W sklepach internetowych można kupić je za 665 dolarów, co w przeliczeniu daje niemal 2900 złotych. 

Całość uzupełniały dopasowane, lekko sprane dżinsy oraz srebrna biżuteria - pierścionki marki Shiffon, naszyjnik, złoty zegarek, a także okulary przeciwsłoneczne od Valentino. Trzeba przyznać, że Markle wyglądała doskonale. Zdjęcia z wydarzenia, na których widać stylizację Meghan, znajdziecie w naszej galerii, w górnej części tekstu.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: