Magda Gessler podczas wakacji stawia na naturalność. Pokazała się bez makijażu

Magda Gessler wrzuciła na Instagram zdjęcie z wakacji. Nie ma na nim ani grama makijażu - internauci nie mogą wyjść z zachwytu nad urodą restauratorki.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Magda Gessler zgromadziła na Instagramie pokaźne grono fanów. W mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad milion osób, chętnie dzieli się ciekawostkami, zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Tym razem pochwaliła się zdjęciami z tropikalnych wakacji, na które wyjechała z partnerem Waldemarem Kozerawskim. Przy okazji opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w całkowicie naturalnej odsłonie.

Magda Gessler pokazała się bez makijażu

Restauratorka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym zapozowała całkowicie bez makijażu. Z opisu do fotografii możemy wywnioskować, że gwiazda wypoczywa obecnie w Meksyku. 

W windzie droga... Nad morze... Playa la Ropa, Zihuatanejo. Pobiegać z rana cudnie. Tu pełno miejscowych... Czuję się jak ryba w wodzie - napisała Gessler.
 

Obserwatorzy Gessler nie mogli wyjść z podziwu nad jej nieskazitelną urodą:

Wygląda pani na bardzo szczęśliwą. To piękne.
Miłego dnia, Magdo. Wygląda pani przepięknie! Zjawiskowa jak zawsze.
Cud miód! Prawdziwa naturalna, wspaniała kobieta, w tym naszym świecie przepełnionym sztucznością!  Besos, pani Madziu! - czytamy w komentarzach.

Przypominamy, że w ostatnim czasie Magda Gessler poinformowała fanów na Facebooku o zaręczynach ze swoim wieloletnim partnerem Waldemarem Kozerawskim. Historia miłości pary to materiał na film - w młodości rozstali się na 23 lata, aby ich drogi znowu się ze sobą połączyły. Od ponad dwóch dekad są w związku. 

Podoba wam się Magda Gessler w bardziej naturalnym wydaniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.