Magda Gessler podczas wakacji stawia na naturalność. Pokazała się bez makijażu

Magda Gessler wrzuciła na Instagram zdjęcie z wakacji. Nie ma na nim ani grama makijażu - internauci nie mogą wyjść z zachwytu nad urodą restauratorki.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Magda Gessler zgromadziła na Instagramie pokaźne grono fanów. W mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad milion osób, chętnie dzieli się ciekawostkami, zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Tym razem pochwaliła się zdjęciami z tropikalnych wakacji, na które wyjechała z partnerem Waldemarem Kozerawskim. Przy okazji opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w całkowicie naturalnej odsłonie.

Sekrety pielęgnacyjne członków rodziny królewskiej. Wiadomo, jakie są ich ulubione kosmetykiSekrety pielęgnacyjne członków rodziny królewskiej. Wiadomo, jakie są ich ulubione kosmetyki

Magda Gessler pokazała się bez makijażu

Restauratorka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym zapozowała całkowicie bez makijażu. Z opisu do fotografii możemy wywnioskować, że gwiazda wypoczywa obecnie w Meksyku. 

W windzie droga... Nad morze... Playa la Ropa, Zihuatanejo. Pobiegać z rana cudnie. Tu pełno miejscowych... Czuję się jak ryba w wodzie - napisała Gessler.
 

Obserwatorzy Gessler nie mogli wyjść z podziwu nad jej nieskazitelną urodą:

Wygląda pani na bardzo szczęśliwą. To piękne.
Miłego dnia, Magdo. Wygląda pani przepięknie! Zjawiskowa jak zawsze.
Cud miód! Prawdziwa naturalna, wspaniała kobieta, w tym naszym świecie przepełnionym sztucznością!  Besos, pani Madziu! - czytamy w komentarzach.

Przypominamy, że w ostatnim czasie Magda Gessler poinformowała fanów na Facebooku o zaręczynach ze swoim wieloletnim partnerem Waldemarem Kozerawskim. Historia miłości pary to materiał na film - w młodości rozstali się na 23 lata, aby ich drogi znowu się ze sobą połączyły. Od ponad dwóch dekad są w związku. 

Podoba wam się Magda Gessler w bardziej naturalnym wydaniu?

Więcej o: