Allan Krupa przyznał, że praktycznie nie zna piosenek Edyty Górniak. Wymienił trzy

Allan Krupa wydał niedawno własny kawałek. Chłopak odziedziczył po mamie muzyczną pasję. Okazuje się jednak, że syn Edyty Górniak nie zna jej piosenek.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Edyta Górniak o nowym singlu: Zastanawiałam się, czego teraz potrzebują ludzie: wypłakać się czy się podnieść?

Allan Krupa to jedyny syn Edyty Górniak. Jest owocem związku wokalistki z Dariuszem Krupą. Chłopak niedawno wkroczył w dorosłość. Z tej okazji dostał od sławnej mamy wyjątkowy prezent. Gwiazda opłaciła profesjonalne studio nagraniowe, gdzie nastolatek mógł przygotować swój pierwszy utwór. Wokalistka sfinansowała też teledysk. Wygląda na to, że Allan również chce podążać muzyczną ścieżką kariery. Dziwić może więc fakt, że chłopak przyznał się do nieznajomości twórczości sławnej mamy.

Edyta GórniakGórniak darła koty z Dodą, Sablewską, Rusin. To początek czarnej listy

Syn Edyty Górniak przyznał, że nie zna jej piosenek. "Gdyby ktoś mnie zapytał, to bym nie powiedział"

Kawałek Allana Krupy miał premierę w dniu jego 18. urodzin. Syn gwiazdy, jak na prawdziwego rapera przystało, przybrał pseudonim. Swój utwór wydał jako Enso. Piosenka ma hip-hopowy klimat, a w tekście pada mnóstwo wulgaryzmów. Widocznie Edyta Górniak i jej pociecha preferują różne style muzyczne. Może to dlatego chłopak nie zna twórczości mamy? Przyznał się do tego podczas rozmowy z reporterem Radia Eska.

Myślę, że tak 60 proc. jej twórczości nie znam nawet. Pewnie usłyszałem, bo jeździłem z nią na koncerty, ale gdyby ktoś mnie zapytał, z jakiego utworu jest ten tekst, to bym nie powiedział. Ja znam "Glow On", "On the Run" i "Jak najdalej" i tyle - zdradził Allan Krupa.

Allan Krupa, Dariusz KrupaDariusz Krupa i jego partnerka spodziewają się dziecka

Syn gwiazdy dodał jednak, że oglądał oczywiście nagranie z historycznego występu Edyty Górniak na Eurowizji w 1994. Myślicie, że diwa poczuje się urażona słowami pociechy?

Więcej o: