Była Miss Polonia dziś jest milionerką. Joanna Gapińska ma jednak poważne problemy z synami. Zadarli z prawem

Tytuł najpiękniejszej Polki, który Joanna Gapińska zdobyła w 1988 roku, był dla niej trampoliną do bajkowego życia. Była modelka dziś jest milionerką i mieszka w luksusowej willi. Okazuje się jednak, że w ostatnim czasie pojawiły się problemy w jej życiu prywatnym.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Kilkanaście miesięcy po tym, jak Joanna Gapińska oddała koronę swej następczyni - Anecie Kręglickiej - przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Tam zamieszkała na stałe, poznała swojego męża Marka Kulasa i skupiła się na rozwijaniu kariery zawodowej. Przez pewien czas pracowała jako modelka, a po urodzeniu synów zajęła się prowadzeniem świetnie prosperującej rodzinnej firmy sprzątającej Kulas Maids. Rok temu w jej życiu pojawiły się jednak problemy. Synowie byłej miss stanęli przed amerykańskim sądem za udział w szturmie zwolenników Donalda Trumpa na Kapitol.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Synowie Joanny Gapińskiej mają poważne problemy z prawem

W czerwcu 2021 roku młodszy syn Joanny Gapińskiej i Marka Kulasa został aresztowany za udział w styczniowym szturmie na Kapitol. 24-letniemu Christianowi postawiono zarzuty nielegalnego wtargnięcia do siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych i zakłócania porządku publicznego. Na Twitterze pojawiła się informacja, że mężczyzna jest synem emigrantów z Polski, którzy są właścicielami znanej w Illinois firmy sprzątającej.

Chłopak szybko został zwolniony z aresztu dzięki poręczeniu Joanny Gapińskiej, która zapewniła, że 24-latek będzie się stawiał na wszystkie rozprawy. Pół roku później na łamach magazynu "Law & Crime" pojawiła się informacja, że rozpoczęła się rozprawa przeciwko Christianowi Kulasowi i jak się również okazało - jego bratu, który także uczestniczył w "szturmie" na Kapitol.

Christian Kulas i Mark Kulas Jr. - dwaj bracia z Illinois - pojawili się przed starszym sędzią okręgowym USA Thomasem Hoganem. Postawiono im trzy zarzuty. Każdy z nich przyznał się do jednego zarzutu - paradowania, demonstracji i pikietowania w budynku Kapitolu w dniu 6 stycznia 2021 roku - czytamy.

Wyrok w sprawie braci Kulas zapadł 7 marca 2022 roku. Synowie Joanny Gapińskiej w wyniku ugody zapłacili jedynie po pięćset dolarów. Pomimo tego, że o wypowiedź w tej sprawie zabiegały największe amerykańskie dzienniki, była Miss Polonia nie skomentowała sytuacji w mediach.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.