Konto Antka Królikowskiego na Instagramie wygląda inaczej. Nie ma śladu po Royal Division

Antek Królikowski usunął wszystkie posty związane ze swoją federacją. Na Instagramie również zaszły pewne zmiany.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakiś czas temu Antoni Królikowski poinformował fanów, że został włodarzem nowo powstałej federacji Royal Division. W ramach promocji zorganizowano konferencję prasową, na której przedstawiono zawodników. Wśród nich pojawili się panowie, którzy do złudzenia przypominali Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego. 

Zobacz wideo Ukraińska tiktokerka zniesmaczona galą Królikowskiego. "Paskudny pomysł"

Wydarzenie spotkało się z ogromną krytyką nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Sam aktor upierał się, że "zawsze chciał uratować świat", a pojedynek miał mieć charakter symboliczny. Dochód z freak fightu chciał przeznaczyć na pomoc dla ofiar wojny w Ukrainie.

Zawsze chciałem uratować świat, choćby symbolicznie. 30 kwietnia w Opolu dojdzie do spotkania dwóch facetów, wyglądających jak ci, którzy muszą ze sobą poważnie porozmawiać. Dochód z freak fightu zostanie przeznaczony na pomoc dla ofiar wojny w Ukrainie - pisał Antoni Królikowski.

Antek Królikowski usunął wszystkie posty związane z federacją

Wygląda na to, że gala Royal Division stoi pod znakiem zapytania. Z Instagrama aktora zniknęły wszystkie posty związane z wydarzeniem. Podobną sytuację możemy zaobserwować na profilu federacji. Tam już nie zobaczymy wpisów, w których przedstawiano zawodników.

Royal Division. Posty przedstawiające zawodników zniknęłyRoyal Division. Posty przedstawiające zawodników zniknęły Instagram @royaldivision_official

Antek Królikowski usunął posty związane z Royal DivisionAntek Królikowski usunął posty związane z Royal Division Instagram @antek.krolikowski


Myślicie, że Królikowski  zrozumiał swój błąd?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.