Sandra Kubicka nazywa Antka Królikowskiego "idiotą". Dalej jeszcze mocniej: Ten człowiek jest skończony

Antek Królikowski podpadł chyba wszystkim gwiazdom. Chodzi oczywiście o nieprzemyślany pomysł organizacji Royal Division, czyli nowej federacji MMA, gdzie miały wystąpić sobowtóry Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Jabłczyńska, Rafał Maślak próbowali przemówić do rozsądku aktorowi - bezskutecznie. Głos w sprawie zabrała teraz Sandra Kubicka. Modelka nie szczędziła ostrych słów pod jego adresem.

Więcej informacji na temat sytuacji w Ukrainie znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Pomysł Antka Królikowskiego na walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina spotkał się z falą krytyki. Mimo ogromnej liczby negatywnych komentarzy, aktor nadal idzie w zaparte i w wydanym przez siebie oświadczeniu pisze, że do walki nie dojdzie, ale "jego inicjatywa w efekcie przyniesie wiele dobrego".  Do zamieszania postanowiła się teraz odnieść Sandra Kubicka. Była wstrząśnięta tym, co Antek Królikowski zrobił. 

Zobacz wideo O jego romansach huczeli wszyscy. Nic w tym dziwnego... Liczba jego partnerek szokuje!

Antek Królikowski krytykowany przez Sandrę Kubicką. Padły mocne słowa

Modelka była oburzona pomysłem aktora. Opublikowała relację na swoim Instagramie, w której stwierdziła, że aktor zniszczył wszystko, co udało się osiągnąć Polakom, którzy z ogromnym zaangażowaniem wspierali i nadal wspierają potrzebujących mieszkańców Ukrainy. 

Gdy o Polsce nareszcie świat pisał piękne słowa, to jeden debil postanowił to zmienić. Rozumiem, że ten człowiek jest skończony w show-biznesie, bo ja nie widzę innej opcji. Zrobił z naszego narodu idiotów na skalę światową. My mówimy: "Antek", a świat niestety pisze w gazetach: "Polska". Gdy łączymy się z naszymi sąsiadami i pomagamy im, ile możemy, on robi sobie z tego k***a cyrk. Jak masz za dużo czasu wolnego, to weź syna na spacer!

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram / Sandra Kubicka

Wypowiedź zakończyła ironicznym pstryczkiem w stronę producentów i reżyserów, z którymi współpracował aktor:

To co, może kolejny film albo serial dla tego pana w nagrodę?

Zgadzacie się ze słowami modelki? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.