Więcej informacji i ciekawostek ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl
Drugi sezon "Euforii" wywołał spore zamieszanie. Serial opowiadający o zmaganiach nastolatków z uzależnieniem od narkotyków zyskał uznanie krytyków i widzów na całym świecie. Tymczasem nie mniejsze zainteresowanie budzi życie prywatne Chloe Cherry, która w produkcji HBO wcieliła się w drugoplanową rolę Faye. Aktorka swoją karierę rozpoczęła w filmach dla dorosłych. Teraz wyznała prawdę o pracy w branży pornograficznej.
"Euforia" okazała się międzynarodowym hitem. Serial otworzył aktorom wiele wcześniej niedostępnych drzwi. Nie inaczej jest z Chloe, która niedawno dołączyła do agencji modelingowej i pokazała się na kilku prestiżowych pokazach. Wiele osób zastanawia się, czy rolę w "Euforii" zawdzięcza swojej karierze w branży filmów dla dorosłych. W rozmowie z portalem "Paper Magazine" gwiazda powiedziała, że prawda wygląda zupełnie inaczej. Reżyser miał ją dostrzec dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Aktorka dodała, że nigdy nie planowała na dłużej zostać w przemyśle pornograficznym.
To naprawdę wymagające dla ciała. Nigdy nie planowałam dalej być w tym po 20. roku życia.
Aktorka powiedziała również kilka gorzkich słów o występowaniu w filmach dla dorosłych.
Zawsze mówię, że porno to nie jest prawdziwy seks. Występujący ludzie nie robią rzeczy, by sprawiać sobie przyjemność. Wszystko jest przeznaczone dla osoby trzeciej, której nawet z nimi nie ma, więc nigdy nie będzie to normalne.
Chloe Cherry podkreśliła, że występowanie w filmach pornograficznych ma już definitywnie za sobą.
Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.
Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl
Fani są zachwyceni metamorfozą Lilli z "Sanatorium miłości". Tylko spójrzcie!
"Najpiękniejsza dziewczynka świata" wyszła za mąż, a teraz nie kryje oburzenia. Wskazuje, co zrujnowało jej ślub
Wojewódzki zadrwił z Książula, a w sieci rozpętało się piekło. "Najwyższy poziom odklejenia"
Wojewódzki szydzi z Książula. Posunął się za daleko? Najnowszy wpis może mu się odbić czkawką
Englert wystąpiła na Open'erze. Nagle spod sceny usłyszała: Pokaż stopy. Zareagowała. I to jak!
Nie żyje gwiazda serialu "Co ludzie powiedzą?". Anna Dawson miała 88 lat
Tak Olbrychski będzie wyglądał w nowym "Ranczu". Zdjęcia mogą zaskoczyć
Dorota Chotecka nie owijała w bawełnę. Tak wygląda kontakt z rodziną Radosława Pazury
W TVP wyemitowano fragment Open'era. Część internautów nie miała litości. "Jakaś pomyłka"