Sylwia Bomba przedstawia swojego "nowego chłopaka" i wbija szpilę byłemu partnerowi

W zeszłym roku Sylwia Bomba poinformowała fanów o zakończeniu wieloletniej relacji z ojcem jej córeczki, Jackiem. Od tego czasu nie była widywana w towarzystwie żadnego mężczyzny. Na jej Instagramie pojawiło się jednak zdjęcie, w którym "przedstawia nowego chłopaka".

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Sylwia Bomba rozpoznawalność zyskała dzięki występom w programie "Googlebox" nadawanym przez stację TTV. Podobnie jak w przypadku pozostałych uczestników, jej zadanie polegało na komentowaniu tego, co sami oglądali w telewizji. W formacie występowała wraz z Ewą Mrozowską, z którą stanowiły zgrany duet. 

Według najświeższych informacji, od nowego sezonu panie nie będą już występować wspólnie. Jak się okazuje, to nie jedyna zmiana w życiu celebrytki. Za pośrednictwem Instagrama postanowiła bowiem "przedstawić nowego chłopaka".

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

Sylwia Bomba ma nowego chłopaka? Zaprezentowała światu zdjęcie o dwuznacznym opisie

Influencerka przez wiele lat związana była z niejakim Jackiem, z którym ma córkę Tosię. W zeszłym roku para zdecydowała się rozstać. W rozmowie z magazynem "Party" Sylwia Bomba przyznała wówczas, że starała się zażegnać kryzys w związku:

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa.

Od tego czasu pozostaje singielką, wychowującą trzyletnią córkę. Tym bardziej zaskakujący mógł się wydawać nowy post celebrytki, w którym postanowiła zaprezentować światu "nowego chłopaka".

Przedstawiam Wam mojego nowego chłopaka. Nieco większy i silniejszy od poprzedniego? Kupiłam prezent od siebie dla siebie na wszystkie okazje na kolejne trzy lata.
 

Choć miejsce mężczyzny u boku tym razem zastąpił nowy samochód, koło którego pozuje w salonie motoryzacyjnym, nie omieszkała skorzystać z okazji do drobnej złośliwości wymierzonej w kierunku byłego partnera.

Zachowanie z klasą? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.