Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Beata Tadla to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. W swojej karierze pracowała zarówno w radiu, jak i w telewizji. Ostatnio gwiazda pracowała w Radiu Zet, gdzie prowadziła dwie audycje: "To właśnie weekend" i "Zet jak związki". Okazuje się jednak, że nie usłyszymy już jej na antenie.
Program Beaty Tadli "Zet jak związki" znika z anteny Radia Zet. Dziennikarka niespodziewanie postanowiła zrezygnować też z weekendowej audycji. Decyzję tłumaczyła względami rodzinnymi.
Nowa ramówka nie przewiduje audycji autorskich. Z sobotniego programu zrezygnowałam na własną prośbę. Z powodów rodzinnych - powiedziała w rozmowie z portalem Press.
Gwiazda zaznaczyła też, że nie jest to definitywny koniec jej pracy w "Zetce".
Jestem przekonana, że pojawi się przestrzeń do współpracy - dodała.
Beata Tadla zaczęła przygodę z dziennikarstwem już jako nastolatka. W 1991 roku rozpoczęła pracę w lokalnym Radiu Legnica. Podczas studiów była też reporterką stacji takich jak Eska, Super FM i Plus. Przez wiele lat pracowała w TVN, gdzie prowadziła "Fakty" i "Fakty po południu".
W 2012 roku odeszła do TVP. Prezentowała tam główne wydanie "Wiadomości", była gospodynią "Dziś wieczorem" oraz porannego wydania programu "Kawa czy herbata?". W 2016 roku dziennikarka została zwolniona z Telewizji Polskiej. Wkrótce znalazła jednak pracę w nowo powstałej Nowa TV. W 2020 roku stacja została przejęta przez Polsat, a format Beaty Tadli zniknął z anteny. Obecnie gwiazda jest jedną z prowadzących program internetowy Onet Rano.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Tak wygląda dom Kwaśniewskiej i Badacha. Muzyk dba o porządek
Kołakowska wyznała, że była ofiarą przemocy w związku. Karolak już zareagował
Od roku nikt nie widział Sandry Bullock. Nowe zdjęcie wywołało poruszenie
W "The Voice of Poland" emocje rosną. Znamy półfinalistów
Mieli ją odmłodzić. Uczestniczka "10 lat młodsza w 10 dni" nie kryła zaskoczenia przemianą
Menedżer Tomasza Karolaka zapytany o wpis Rogacewicza. Jaśniej się nie da
Daniel Martyniuk znowu odpalił się w sieci. Żąda wielomilionowego odszkodowania i przeprosin
Burza pod zdjęciem z próby dwa dni przed finałem. Co z Kaczorowską i Rogacewiczem? Kassin wyjawił prawdę
Widzowie wściekli po decyzji Margaret w "The Voice of Poland". Nie zostawili na niej suchej nitki