Karolina Bielawska debiutuje na salonach w Londynie. Miss World 2021 olśniewa

Karolina Bielawska otrzymała niedawno koronę najpiękniejszej kobiety na świecie. Teraz wypełnia obowiązki Miss World w Londynie.

Więcej na temat konkursu Miss World przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Karolina Bielawska jest jedyną Polką, która powtórzyła sukces Anety Kręglickiej i zdobyła koronę Miss World. Piękna blondynka przebywa obecnie w Londynie, gdzie znajduje się siedziba konkursu. Niedawno w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z oficjalnego wyjścia najpiękniejszej kobiety świata. Bielawska wyglądała olśniewająco!

Zobacz wideo To ona została Miss World 2021! Kim jest Karolina Bielawska?

Karolina Bielawska bryluje na salonach. Wzięła udział w aukcji charytatywnej

Miss World 2021 uczestniczyła w imprezie charytatywnej, podczas której zbierano pieniądze dla obywateli Ukrainy. Bielawska wraz z organizacją stojącą za konkursem piękności, przekazała 20 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę ponad 85 tysięcy złotych. Na fotografiach widzimy, że Polka wyglądała oszałamiająco. Tytuł najpiękniejszej kobiety nosi bardzo zacnie.

 
Jestem świeżo koronowaną Miss World i nie mogłabym być bardziej podekscytowana piękną podróżą, która jest przede mną. Mam nadzieję, że dołączycie do mnie w tej wspaniałej przygodzie i będziemy mogli dzielić się nią razem. Uczestniczyłam już w aukcji charytatywnej w polskim klubie "Ognisko" w South Kensington. Celem wydarzenia było zebranie funduszy dla narodu ukraińskiego dotkniętego obecnym kryzysem - czytamy na Instagramie Miss World.

Karolina Bielawska przez najbliższy rok będzie gościć w wielu krajach na całym świecie. Beneficjentki tego szczególnego tytułu promują swoim wizerunkiem charytatywne inicjatywy. Występ w Londynie jest więc zaledwie początkiem wielkiej przygody Bielawskiej.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl 

Więcej o: