Mama księżnej Kate jest wściekła na mamę Meghan Markle. Znalazła sposób, jak z nią wygrać

Zazdrosna Carole Middleton nie mogła znieść, że prasa interesuje się bardziej matką Meghan Markle. Jak przyćmiła Dorię Ragland?

Bądź na bieżąco. Więcej informacji z życia członków rodziny królewskiej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Carole Middleton była uważana za ulubioną teściową brytyjskiej rodziny królewskiej. Rezolutna matka księżnej Kate cieszyła się sympatią narodu i zainteresowaniem mediów. Jako nastolatka pragnęła zostać nauczycielką, lecz sytuacja finansowa rodziny jej to uniemożliwiła. Carole zakasała rękawy i wzięła się do pracy. Była sekretarką oraz stewardesą brytyjskiej linii lotniczej. Pracował tam także jej przyszły mąż Michael Middleton. Był dyspozytorem lotniczym. Małżeństwo doczekało się dwóch córek oraz syna.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Kiedy na świat przyszło najmłodsze dziecko - James, Carole postanowiła rozkręcić własny biznes. Zaczęło się od toreb imprezowych, obecnie posiada świetnie prosperującą firmę z artykułami imprezowymi i dekoracyjnymi. Świat usłyszał o niej, kiedy najstarsza córka, Kate, zaczęła spotykać się z następcą tronu księciem Williamem. Trzeba przyznać, że rozgłos przypadł jej do gustu. Nic więc dziwnego, że postanowiła bronić swojej pozycji.

Matka Meghan Markle przyćmiła matkę księżnej Kate. Carole Middleton zareagowała    

Doria Ragland, matka Meghan Markle, olśniła wszystkich w kreacji Burberry podczas rozdania nagród NAACP. Pojawiła się tam u boku córki oraz księcia Harrego. W mediach społecznościowych wszyscy chwalili jej wybór stroju na ten wieczór. Jak się okazuje, tylko matce księżnej Kate stylizacja nie przypadła do gustu. Poczuła zazdrość, kiedy uwaga, która zawsze była skierowana na niej, poszybowała w innym kierunku. 

Informator w rozmowie z "New Idea" powiedział:

Carole długo i ciężko walczyła o to, aby jej rodzina z klasy średniej naprawdę została zaakceptowana przez rodzinę królewską, a ona była ofiarą strasznego snobizmu ze strony niektórych członków rodziny. To było dla niej trochę irytujące, gdy wszyscy zachwycali się Dorią.

Carole Middleton jednak znalazła sposób, aby znowu wrócić na pierwsze strony gazet. Nie wiadomo, czy zrobiła to przypadkiem czy celowo, ale cel został osiągnięty. 

Carole jest bardzo przedsiębiorcza, udzieliła wywiadu i wydała nowy asortyment imprezowy, dzięki czemu wróciła na pierwsze strony gazet jako fajna królewska teściowa i babcia. Nigdy by się nie przyznała, że to było celowe, ale moment jest podejrzany.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.