Sonia Bohosiewicz piecze sernik z synem. Wymiana zdań z dziesięciolatkiem rozczuliła fanów. "Super atmosfera"

Sonia Bohosiewicz przeprowadziła z dziesięcioletnim synem Leonardem rozmowę i podzieliła się szczegółami na Instagramie. Otóż wspólne przygotowywanie ciasta okazało się pretekstem do wymiany zdań, która zachwyciła obserwatorów aktorki.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Sonia Bohosiewicz jest matką dwóch synów - 13-letniego Teodora i dziesięcioletniego Leonarda. Aktorka zazwyczaj stara się nie pokazywać w sieci swoich dzieci. Z okazji niedzielnego popołudnia postanowiła jednak w relacji live na Instagramie uwiecznić ponad półgodzinną rozmowę z młodszą pociechą. Fani nie kryli rozbawienia.

Zobacz wideo Sonia Bohosiewicz opowiedziała o wypadku swojego syna

Rozmowa Soni Bohosiewicz z synem. Fani zachwyceni!

Choć w mediach społecznościowych Soni Bohosiewicz na próżno szukać pozowanych zdjęć z synami, co jakiś czas aktorka publikuje materiały, w których możemy ich usłyszeć. Dzięki temu w ostatnim nagraniu live mieliśmy okazję przysłuchać się 30-minutowej rozmowie z młodszą latoroślą, która niezwykle przypadła do gustu fanom. 

Przygotowywanie sernika stało się tłem dla swobodnej konwersacji matki z synem, w której poruszone zostały liczne tematy. Chłopiec przyznaje, że wie, skąd się biorą dzieci, ale tak naprawdę wcale nie chciał o tym wiedzieć, na co wyraźnie rozbawiona Sonia stwierdza, że przecież to podstawowa rzecz na świecie i sama mu o tym mówiła.  

 

Poczucie humoru i sposób, w jaki rozmawia ze swoim dzieckiem na podobne tematy, zyskały aprobatę obserwatorów, którzy pospieszyli z pełnymi uznania komentarzami:

Rozmowa z synem najlepsza!
Super atmosfera.
Jesteś mega pozytywną osobą.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl