Agnieszka Wesołowska ma świetną sylwetkę, ale stale choruje. "Mam wrażenie, że się rozsypuję"

Agnieszka Wesołowska na początku stycznia wyjawiła, że choruje. SIBO uprzykrza jej życie, szczególnie ostatnio. Pokazała zdjęcie, na którym czuła się ze sobą lepiej.

Więcej zwierzeń gwiazd i celebrytów znajdziesz na Gazeta.pl.

Na początku stycznia Agnieszka Wesołowska napisała na Instagramie o dolegliwości, z którą zmaga się już od kilku lat. Jest nią SIBO, a jej skutki są niezwykle bolesne. To wszystko wpływa na stan psychiczny żony Jakuba Wesołowskiego, o czym opowiedziała we wpisie na Instagramie. 

Zobacz wideo Czego zawsze brakuje w domu Malwiny?

Kuba i Agnieszka Wesołowscy na Instagramie uchylają rąbka tajemnicy ze swojego życia osobistego, dzięki czemu choć trochę możemy podejrzeć, jak mieszkają. Ich warszawskie gniazdko urządzone jest w nowoczesnym stylu. Nie brakuje stylowych dodatków, dzięki którym wnętrze jest przytulne. Dominują jasne kolory i różne odcienie szarości. Spójrzcie tylko na ich salon i ten piękny kominek! Jednak największe wrażenie robi pokoik dziecka.Wesołowski i jego żona pokazali mieszkanie. Wnętrza jak z luksusowego katalogu!

Agnieszka Wesołowska o SIBO

Dolegliwość, na którą cierpi Agnieszka Wesołowska, jest SIBO. To przerost flory bakteryjnej w jelicie cienkim, który, jak opisywała w styczniu, "utrudniał jej życie poprzez puchnięcie ciała, ból brzucha po jedzeniu, przewlekłe zmęczenie, zawroty głowy, nudności, problemy z koncentracją i pamięcią". Jednocześnie Wesołowska pokazała wówczas zdjęcia, na których widać, jak wygląda brzuch przez to schorzenie. Teraz z kolei wyznała, jak SIBO uprzykrzało jej życie w ciągu ostatnich tygodni. 

 
Im skuteczniej odpycham od siebie stres, tym częściej moje zdrowie odmawia posłuszeństwa. Zapewne odbija mi lata życia na pełnej adrenalinie, bez oglądania się za siebie i na siebie. Przez lata zaniedbań swojego komfortu i zdrowia. Przysięgam wam, ostatnio mam wrażenie, że się rozsypuję. Nie jest to miłe uczucie.

Od początku roku miała tylko jeden tydzień, podczas którego czuła się dobrze. 

Dlatego wrzucam te fotki z krótkiego okresu bez żadnej choroby - chyba jedyny taki tydzień w lutym. P.S. Właśnie siedzę w kolejce do lekarza, więc temat jakby na czasie - wyznała.

instagram.com/a.wesolowskaWesołowska pochwaliła się efektami treningów. Wendzikowska nie kryje zachwytu

Na końcu poprosiła fanów o wsparcie w postaci serduszek - na znak tego, że wolą człowieka zdrowego od chorego. Trzymamy kciuki, by jak najczęściej "czuła się zdrowa". 

Zobacz też: Tak Kuba Wesołowski poznał swoją żonę. Historia jak z bajki? Nic z tego. "Na początku nie zatrybiło"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa 

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy 

Więcej o: