Joanna Koroniewska popiera Korwin-Piotrowską. Dziennikarkę wcześniej skrytykowała Katarzyna Dowbor

Karolina Korwin-Piotrowska napisała książkę o problemie mobbingu w środowisku teatralnym. Oburzona Katarzyna Dowbor zaatakowała ją, zarzucając niewłaściwe zachowanie sprzed lat. Joanna Koroniewska stanęła teraz w obronie dziennikarki.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Książka "Wszyscy wiedzieli" przybliża czytelnikowi problem mobbingu i molestowania w środowisku filmowym i teatralnym. Autorką publikacji jest Karolina Korwin-Piotrowska. To nie spodobało się Katarzynie Dowbor, która w mediach społecznościowych zarzuciła pisarce hipokryzję i wypomniała jej złe zachowanie sprzed lat. Teraz głos zabrała Joanna Koroniewska, która nie zgodziła się z teściową. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor, Karolina Korwin PiotrowskaDowbor masakruje Korwin Piotrowską. "Obrzydliwe lansowanie się na krzywdzie innych"

Joanna Koroniewska broni Karolinę Korwin-Piotrowską

O problemie mobbingu w polskich szkołach teatralnych mówi się już od kilku lat. Kolejne historie ofiar, co jakiś czas docierają do opinii publicznej, wywołując przy tym powszechne oburzenie. Temat postanowiła zgłębić Karolina Korwin-Piotrowska, która w swojej książce opisuje historie skrzywdzonych aktorów. Krytycznie do owej publikacji odniosła się Katarzyna Dowbor, która pod jednym z postów promujących książka uderzyła w dziennikarkę.

Pani Karolino! Czytam te wszystkie wywiady z panią i zachwyt nad pani odwagą i jest mi bardzo smutno. Szkoda, że tak szybko zapomniała pani, jak w programie "Magiel towarzyski" niszczyła pani ludzi. (...) Nie zapomnę, jak na antenie pytała pani, kto to jest Katarzyna Dowbor, co ona takiego osiągnęła w dziennikarstwie, dla mnie nic. Zabolało! Nigdy pani nie przeprosiła, a ma czelność oceniać innych ludzi. Dla mnie to, co pani robi, to obrzydliwe lansowanie się na krzywdzie innych. Ja pani wybaczyłam, ale nie zapomniałam - napisała.

Karolina Korwin-Piotrowska nie odpowiedziała wprost na te słowa. W mediach społecznościowych napomniała jedynie, że jest różnica pomiędzy mobbingiem a krytyką. Teraz w obronie autorki "Wszyscy wiedzieli" stanęła Joanna Koroniewska. Warto tutaj wspomnieć, że aktorka jest jedną z bohaterek książki. W publikacji możemy przeczytać, jak wykładowca w szkole filmowej nie pozwolił jej opuścić zajęć, gdy chciała spotkać się z umierającą mamą. W rozmowie z  "Faktem" gwiazda przypomniała, że powinniśmy się cieszyć, że powstała tak ważna książka.

W tej całej medialnej aferze zapomina się o tym, co jest clue problemu- powstała bardzo ważna książka wraz z nieprawdopodobnymi wręcz dramatami ludzkimi, ich historiami - podkreślała Koroniewska.

Przypomnijmy, że Joanna Koroniewska jest synową Katarzyny Dowbor. Myślicie, że relacje rodzinne przetrwają całe zamieszanie? 

Marta ManowskaMarta Manowska poprowadzi nowy program. Towarzyszyć jej będzie znany dziennikarz

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: