"Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi? Wyjawiła sekret show [PLOTEK EXCLUSIVE]

Klaudia El Dursi kręci aktualnie piąty sezon "Hotelu Paradise" w Panamie. Zapracowana modelka znalazła jednak chwilę na wideorozmowę z naszym reporterem. Opowiedziała o swoim stylu i przyznała, że uczestniczki randkowego show czasem ją kopiują. Co jeszcze zdradziła gwiazda?

Więcej informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Klaudia El Dursi przebywa obecnie w Panamie, gdzie realizowana jest nowa edycja "Hotelu Paradise". Modelka z sezonu na sezon coraz pewniej czuje się w roli prowadzącej randkowe show. Przez lata wypracowała sobie charakterystyczne gesty i styl. W ostatnim wywiadzie dla Plotka przyznała, że niektórym uczestniczkom programu zdarza się ją kopiować.

"Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?

Niedawno Klaudia El Dursi udzieliła wywiadu dziennikarzowi Plotka. Modelka zdradziła, że przez lata funkcjonowania w show-biznesie udało jej się wypracować swój niepowtarzalny styl.

Już chyba stworzyłam taki jakiś swój trend, wytyczyłam taki kanon swojego specyficznego ubioru, tych wszystkich moich wymyślnych kreacji (...) Dziewczyny, które przychodzą do programu, z sezonu na sezon też się starają. Coraz większą uwagę i dbałość poświęcają temu, jak wyglądają - powiedziała Klaudia El Dursi.

Gospodyni "Hotelu Paradise" przyznała też, że jest nawet inspiracją dla uczestniczek z programu.

Ostatnio, przy takiej prywatnej rozmowie (...), mówiłyśmy (z uczestniczkami - przyp. red.) o tym, że ja tak ładnie stoję i tak ręce trzymam na rajskich rozdaniach i one się śmiały, że ostatnio wszystkie stanęły dokładnie tak samo jak ja. Coś w tym musi być, że one chyba mnie obserwują i gdzieś tam się inspirują różnymi rzeczami. To jest super miłe - wyznała prezenterka.

Co najbardziej kręci Klaudię El Dursi w pracy przy "Hotelu Paradise"? Tego dowiecie się z powyższego materiału wideo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.