Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem syna. Zdradził, jak się czuje i ile dostał punktów w skali Apgar

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali rodzicami. Dumny ojciec pochwalił się zdjęciem i zdradził, ile punktów dostał syn w skali Apgar.

Bądź na bieżąco. Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Opozda i Antek Królikowski pobrali się w sierpniu 2021 roku. Niespodziewany ślub rodził pytania i spekulacje, czy aktorska para spodziewa się dziecka. Joanna Opozda przez długi czas je dementowała. W końcu po paru miesiącach, kiedy brzuszek zaczynał być już widoczny, para przyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Po trudnych miesiącach związanych z medialnym konfliktem rodzinnym między Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim a ojcem aktorki, małżeństwo w końcu powitało na świecie syna Vincenta.

Zobacz wideo Joanna Opozda zdecydowała się na dwuczłonowe nazwisko. "Nie dla męża"

Antek Królikowski opublikował zdjęcie żony i syna

We wtorek 22 lutego pojawiła się informacja, że dziecko Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego przyszło zdrowe na świat. Jak podaje WP Kobieta, aktorka urodziła za pomocą cesarskiego cięcia. Świeżo upieczona mama zamieściła na Instagramie post z pierwszym zdjęciem dziecka. Jest to także pierwszy post Opozdy, po długiej przerwie, na którą się zdecydowała w związku ze skandalem i zagrożoną ciążą. Aktor również postanowił pochwalić się swoim synem na Instagramie.

Na InstaStories Królikowski dodał piękne zdjęcie żony ze szpitalnego łóżka. W ramionach trzyma narodzonego syna Vincenta. Aktor nie miał czasu na długie opisy i wyjaśnienia. Zdradził jedynie, ile punktów w skali Apgar dostał Vincent. Ocenia się dzięki niej kondycje nowo narodzonego dziecka. Jak widać, synek pierwszy test zdał śpiewająco. Królikowski sam od siebie tyle samo punktów przydzielił żonie.

Joanna Opozda z synem VincentemJoanna Opozda z synem Vincentem Fot. @antek.krolikowski

Gratulujemy rodzicom i życzymy zdrowia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.