Zosia z "Rodziny zastępczej" wróciła na ekrany. Tak dziś wygląda. Co za zmiana!

Misheel Jargalsaikhan podbiła serca fanów wcielając, się w rolę Zosi z "Rodziny zastępczej". Potem postawiła na edukację i postanowiła odejść z show-biznesu. Teraz wraca w wielkim stylu. Występuje w kultowej produkcji TVN.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Misheel Jargalsaikhan urodziła się w Mongolii, a do Polski przeprowadziła się, gdy miała zaledwie trzy lata. Jej pierwszym miejscem zamieszkania były Chojnice, a następnie Warszawa, gdzie ukończyła liceum. Fani pokochali Jargalsaikhan za rolę Zosi w "Rodzinie zastępczej". Aktorka w 2007 roku postanowiła odejść z serialu i show-biznesu. Wtedy rozpoczęła studia medyczne we Wrocławiu. Siedem lat później zdecydowała się powrócić na ekrany telewizorów.

Zobacz wideo Krzysztof Cugowski w "TTBZ". "Koledzy żartowali, że syn załatwił mi robotę"

Misheel Jargalsaikhan wróciła do show-biznesu, ale potem znowu postawiła na medycynę

Aktorka po powrocie do show-biznesu wzięła udział między innymi w programach, takich jak "Celebrity Splash!" czy "Taniec z gwiazdami", a później zagrała w miniserialu "Wmiksowani.pl". Następnie Misheel Jargalsaikhan znów skupiła się na medycynie, a teraz chwali się nową rolą.

Zobacz też: "BrzydUla". Zgrzyt na planie? Maja Hirsch ujawniła, czy sama chciała odejść z serialu. Julia Kamińska wskazała powód

Zosia z "Rodziny zastępczej" poinformowała, że zagra w kultowym serialu TVN. Aktorka wystąpiła w nowej odsłonie "BrzydUli". Misheel Jargalsaikhan wcieliła się rolę w rolę Wietnamki Yu Phan, asystentki serialowego męża Małgorzaty Sochy.

Hey! Po dłuższej przerwie trafiłam do kolejnej zwariowanej rodzinki. Tym razem pojawiam się jako nie do końca chciana Yu Phan w serialu "BrzydUla", który sama namiętnie oglądałam. Dzisiaj w TVN 7 o 20:00 był kolejny odcinek z moim udziałem, oglądaliście? - napisała na Instagramie.
 

Będziecie oglądać Misheel Jargalsaikhan w "BrzydUli"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.