Internauci uszczypliwie komentują taniec Katarzyny Cichopek na TikToku. "Wyczucie czasu jak w TVP" [WIDEO]

Katarzyna Cichopek dołączyła do popularnej zabawy na TikToku. W kucaniu do piosenki Beyonce "Yoncé" pomagała jej ekipa serialu "M jak miłość". Niestety, nie wyszło idealnie. Internauci momentalnie to wychwycili.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek ma za sobą trudne tygodnie. Gwiazda jest powszechnie krytykowana za powtarzające się wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Teraz spotkały ją niemiłe komentarze w związku z filmikiem zamieszczonym w mediach społecznościowych. Gwiazda podjęła popularne ostatnio wyzwanie na TikToku, polegające na kucaniu w rytm do piosenki Beyonce. Nie wszystkim internautom spodobał się efekt.

Zobacz wideo Kasia Cichopek tańczy na randce z mężem

Internauci uszczypliwie komentują taniec Katarzyny Cichopek na TikToku

Jakiś czas temu media spekulowały, że władze TVP usuną Cichopek z programu "Pytanie na śniadanie". Mówiło się, że aktorka została wezwana na dywanik, by wytłumaczyć się z namnażających się wpadek. Gwiazda ma przeciwko sobie wielu widzów, którzy w mediach społecznościowych wręcz domagali się interwencji w tej sprawie. Teraz znów spotkała się z uszczypliwymi komentarzami internautów. Na TikToku pokazała, jak radzi sobie z popularnym wyzwaniem polegającym na kucaniu w rytm piosenki Beyonce. Gwiazda próbuje swoich sił wraz z ekipą planu "M jak Miłość".

Wyzwanie okazało się wyjątkowo trudne dla bohaterów nagrania. Kucają w różnych momentach, są ze sobą zupełnie niezgrani. Fani momentalnie to wychwycili. Pojawiła się masa prześmiewczych komentarzy.

Fajny pomysł, ale wszystko w nieodpowiednim czasie.
Ktoś musi im powiedzieć, że to nie o to w tej zabawie chodzi.
Raz za szybko, potem znów za wolno.
Wyczucie czasu jak w TVP.

Tego typu komentarzy możemy znaleźć całe mnóstwo. Chociaż warto również dodać, że pojawiły się głosy przypominające, że najważniejsza w tego typu wyzwaniach jest dobra zabawa, a jak widać, serialowa Kinga Zduńska oraz ekipa "M jak miłość" bawiła się znakomicie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.