Blanka Lipińska wydała majątek na kran. Już na niego narzeka

Blanka Lipińska postanowiła kupić kran, który ułatwia życie innowacyjnymi funkcjami. Okazuje się, że trafiła na felerny egzemplarz.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Blanka Lipińsa niedawno zakończyła prace remontowe. Jak twierdzi, kuchnia to serce jej domu i spędza w niej 80 proc. czasu. Jest ogromną fanką innowacyjnego sprzętu kuchennego i nie oszczędza na nim. Przy okazji remontu postawiła na okap, który znajduje się na blacie oraz kran. Ma niezwykle przydatne funkcje.

To jest mój plac zabaw i na moim placu zabaw ma być doskonale, idealnie i dokładnie tak, jak ja chcę - Blanka Lipińska wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się na drogie akcesoria do kuchni.

Blanka Lipińska żali się na kran. Nie spełnia bardzo ważnej funkcji

Pisarka zakupiła baterię, która miała nalewać wrzątek, filtrować wodę, a oprócz tego puszczać gazowaną. Fani dopytywali o sprzęt kuchenny, dlatego zdecydowała się o nim opowiedzieć. Ceny takiego produktu potrafią sięgać nawet 13 tysięcy złotych. Okazuje się, że Blanka Lipińska ma felerny egzemplarz. Kran nadaje się do szybkiego zaparzenia herbaty, co udowodniła na InstaStories.  Ma jednak jedną wadę. 

Ten kran puszcza wodę filtrowaną, wodę gazowaną i wrzątek - Blanka Lipińska postawiła na drogi kran.
Zobacz wideo Blanka Lipińska niezadowolona z kranu. Miał robić gazową wodę

Cały system kranu został sprawdzony i powinien działać. Niestety, nie wiadomo, dlaczego nie puszcza wody gazowanej. Blanka Lipińska jest zawiedziona, ponieważ zapłaciła za sprzęt niemałe pieniądze. Serwis producenta nie znajduje się w Polsce, jednak uparła się na ich sprzęt.

Woda gazowana, niestety, u mnie nie działa - żaliła się Blanka Lipińska.

Myślicie, że autorka "365 dni" upora się z problemem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.