Córka Angeliny Jolie wywija na parkiecie. Fani nie szczędzą jej miłych słów: Jest coraz lepsza!

Córka byłej aktorskiej pary: Angeliny Jolie i Brada Pitta świetnie sobie radzi na tanecznym parkiecie. Do sieci wyciekły właśnie nagrania dziewczyny, na których prezentuje swoje umiejętności. Nie da się ukryć, że dziewczyna ma prawdziwy talent!

Więcej o sławnych dzieciach gwiazd show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za najpiękniejszą parę światowego show-biznesu. Niestety, ich bajka nie trwała długo. 19 września 2016 roku do sądu w Los Angeles wpłynął pozew rozwodowy złożony przez aktorkę, która powołała się na "niemożliwe do pogodzenia różnice". Ostatecznie para rozwiodła się 12 kwietnia 2019 roku. Owocem ich związku było m.in. ich pierwsze biologiczne dziecko, Shiloh Jolie-Pitt, która urodziła się 27 maja 2006 roku. Aktualnie dziewczynka ma 16 lat i oddaje się swojej ukochanej pasji - tańcu. Jedna z tiktokerek opublikowała w sieci nagranie, na którym widać, jak córka Jolie i Pitta wywija na parkiecie. Internauci byli zachwyceni jej umiejętnościami, czemu dali upust w komentarzach. 

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli rozwód. Uchodzili za idealne małżeństwo

Shiloh Jolie-Pitt tańczy. Fani wniebowzięci!

Jak podawał "In Touch" rok temu, nastolatka pokochała taniec. Filmiki z jej poczynaniami można znaleźć między innymi na YouTube, TikToku i Instagramie. Na popularnych filmikach córka Angeliny Jolie daje z siebie wszystko na zajęciach w jednej ze szkół tanecznych w Los Angeles. Tańczy stylem nowoczesnym w rytm hip-hopowej i popularnej muzyki. Tabloid napisał:

Shiloh jest typową 15-latką i wyraża się na wiele sposobów. Jej głównym zainteresowaniem jest w tej chwili taniec i jest w nim naprawdę dobra. Uwielbia to, że może poczuć muzykę, wyluzować i być wolna, co jest bardzo ważne. Lubi wszystkie style tańca, ale jej ulubionymi są hip-hop i freestyle.

Pod ostatnim nagraniem w mediach społecznościowych fani nie szczędzili jej ciepłych słów:

Tańczy do mojej ulubionej piosenki i robi to tak dumnie. Jest bardzo utalentowana!
Co za ogień! Brawo!

Inna internautka zwróciła uwagę na fakt, że nastolatka jest bardzo pracowita i z występu na występ staje się coraz lepsza. Napisała:

Za każdym razem, kiedy występuje, prezentuje się odrobinę lepiej.

Widać, że młoda dziewczyna ma spory talent. Nic w tym dziwnego - w końcu jest córką jest córką bardzo utalentowanych rodziców!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.