Jennifer Lopez i Ben Affleck migdalą się na ściance w Los Angeles. Sukienka jak do ołtarza

Jennifer Lopez brylowała we wtorek na ściance w Los Angeles, promując nowy film ze swoim udziałem: "Marry Me". U jej boku nie zabrakło Bena Afflecka. Chyba nie widzi poza nią świata. Przynajmniej takie sprawia wrażenie.

Więcej informacji o związkach zagranicznych gwiazd znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są aktualnie jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. Powrót piosenkarki do aktora wywołał niemałe poruszenie, ponieważ wszyscy chyba pamiętali, jak zakończyło się ich narzeczeństwo w 2004 roku. Na ślubnym kobiercu nie było dane im stanąć, jednak wierni fani pary są przekonani, że prędzej czy później się to wydarzy. Kto wie, może aktorska para już snuje ślubne plany? Jennifer Lopez świetnie się czuje w białych sukienkach, co udowodniła podczas wtorkowego wyjścia.

Zobacz wideo Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini i lekkiej narzutce

Jennifer Lopez i Ben Affleck migdalą się na ściance w Nowym Jorku. Sukienka jak do ołtarza

Jennifer Lopez promuje aktualnie film "Marry Me", w którym zagrała główną rolę. Nie mogło więc zabraknąć jej na uroczystej premierze w Nowym Jorku, podczas której towarzyszył jej zakochany na zabój Ben Affleck. Para nie szczędziła sobie czułości na ściance, obejmując się, wtulając się w siebie i całując.

Ben Affleck, Jennifer LopezBen Affleck, Jennifer Lopez Agencja Wyborcza.pl

J.Lo postawiła na minimalistyczną, koronkową kreację, którą zaprojektował włoski projektant Giambattista Valli. W sam raz dla nowoczesnej panny młodej, która ma na koncie kilka małżeństw (Jennifer rozwodziła się trzy razy). 

ZOBACZ TEŻJennifer Lopez i Ben Affleck planują dziecko? "Od jakiegoś czasu szukali surogatki". Marzą by stworzyć rodzinę

Kilka dni temu Jennifer Lopez szczerze opowiedziała o kulisach rozstania z Benem Affleckiem 18 lat temu.

To było brutalne. Byliśmy tak krytykowani, że to zniszczyło nasz związek od środka, ponieważ byliśmy po prostu zbyt młodzi, aby zrozumieć, co naprawdę jest najważniejsze w życiu - mówiła w rozmowie z magazynem "Rolling Stone".

Zapewniła, że tym razem są o wiele dojrzalsi, bardziej doświadczeni i nie przejmują się ocenami osób trzecich. Więcej najnowszych zdjęć Jennifer Lopez znajdziecie w galerii powyżej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA