Pamiętacie Kasię z "Klanu"? Dziś ma 23 lata i wyrosła na piękną kobietę. Wiąże przyszłość z ważnym zawodem

Julia Królikowska w tym roku skończy 23 lata. W "Klanie" sporadycznie pojawia się jako Kasia, córka Grażynki i Ryśka. Zobaczcie, jak się zmieniała.

Więcej o aktorach i aktorkach, którzy wcześnie zaczęli kariery, znajdziesz w tekstach na Gazeta.pl

We wrześniu ubiegłego roku Julia Królikowska zwróciła na siebie uwagę mediów, gdy wzięła ślub z Jakubem Piotrem Nowakiem, lekkoatletą i wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski w biegach przełajowych i maratonie. Poza tym raczej rzadko, żeby nie powiedzieć że wcale, udziela się publicznie. Ci, którzy kojarzą ją z telewizji, mogą łączyć ją wyłącznie z "Klanem", w którym gra od dziecka. Obecnie pojawia się w odcinkach zdecydowanie rzadziej, bo zajmuje się zupełnie inną dziedziną. 

Zobacz wideo Antek Królikowski komentuje medialne sprzeczki Wieniawy i Opozdy. Asia płakała?

Julia KrólikowskaDawno niewidziana Julia Królikowska pojawiła się na festiwalu im. Pawła Królikowskiego

Julia Królikowska nie traktuje aktorstwa zawodowo. Czym się zajmuje?

Najstarsza córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, jedna z piątki rodzeństwa, pojawiła się w "Klanie", gdy miała zaledwie kilka miesięcy. Julia Królikowska, wprowadzona do świata show-biznesu już jako noworodek, nie miała wpływu na swoją popularność. Jako dziecko była bohaterką kolorowej prasy, brylowała z rodzicami na ściankach, pokazach mody i programach telewizyjnych. Teraz stroni od publicznych wydarzeń.

Nie wykorzystuje także znanego nazwiska do robienia kariery w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który śledzi 13 tysięcy osób, nie jest zbyt aktywna, w przeciwieństwie do brata, Antoniego Królikowskiego.

 

Obecnie Julia ma 23 lata i od pięciu studiuje medycynę. Choć podstawowy etap nauki kończy się dla niej za rok, to ma przed sobą jeszcze staż i kilka lat na rezydenturze w kierunku wybranej specjalizacji.

Julia Królikowska i Jakub NowakMąż Królikowskiej wpatrzony w nią na poślubnym zdjęciu. Pochwalili się prezentem

Żałujecie, że nie pójdzie w ślady mamy i brata?

Więcej o: