Katarzyna Dowbor oceniła pracę Doroty Szelągowskiej. Szczerze skomentowała jej styl

Katarzyna Dowbor raz na zawsze rozwiała wątpliwości na temat jej relacji z Dorotą Szelągowską. Nie ma mowy o żadnej rywalizacji.

Więcej informacji na temat telewizyjnych programów znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Katarzyna Dowbor od lat prowadzi w Polsacie "Nasz nowy dom". Wiele osób twierdzi, że stanowi w mediach największą konkurencję dla Doroty Szelągowskiej, ponieważ obie panie remontują i projektują ludziom domy. W jednej z najnowszych rozmów dziennikarka wprost powiedziała, co sądzi o show koleżanki z TVN-u.

Zobacz wideo Maciej Dowbor przeszedł metamorfozę. Ściął włosy i brodę

Katarzynę Dowbor spytano o Dorotę Szelągowską i jej program. Nie wymigiwała się od odpowiedzi

Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Faktem" pokusiła się o ocenę Doroty Szelągowskiej oraz jej wnętrzarskich fascynacji.

Bardzo lubię Dorotę i uważam, że ma dużo wdzięku i talent telewizyjny. Ma mocną, fajną osobowość i temperament. Widać w jej programach, że ma własne zdanie.

Gwiazda Polsatu dała jasno do zrozumienia, że choć zdaje sobie sprawę, że ona i Dorota Szelągowska zajmują się podobną tematyką w pracy, nie są rywalkami. Wręcz przeciwnie, Katarzyna Dowbor cieszy się, że w Polsce produkowanych jest kilka programów telewizyjnych, w których pomaga się rodzinom - bardziej lub mniej.

Chciałabym, aby w każdej telewizji był taki program, by więcej ludzi mogło dostać coś, co jest bardzo ważne w życiu, czyli własny dom - dodała.

Już niebawem w Polsacie zadebiutuje nowy sezon show "Nasz nowy dom". Jak niedawno chwaliła się Katarzyna Dowbor, w nowej odsłonie programu odwiedziła uczestników, którym jakiś czas temu razem z ekipą mogła wybudować dom. Nie obyło się bez zaskoczeń, niestety, tych wyjątkowo negatywnych.

ZOBACZ TEŻ"Nasz nowy dom". Afera na planie. Agresywna sąsiadka rzuciła się do Katarzyny Dowbor. Reakcja prezenterki bezbłędna

Więcej o: