Nowe zdjęcie synka Magdaleny Stępień ze szpitala. Oliwierek rozczula. "Jedziemy z tym rakiem mamusiu!"

Magdalena Stępień cały czas walczy z chorobą synka. Opublikowała zdjęcie Oliwiera ze szpitalnego łóżka.

Bądź na bieżąco. Więcej o dzieciach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Magdalena Stępień jakiś czas temu poinformowała na Instagramie o diagnozie dziecka. Jej syn Oliwier ma rzadki rodzaj nowotworu. W jego wątrobie wykryto guza. Konieczne było natychmiastowe leczenie i chemioterapia. Modelka postanowiła w pełni poświęcić się dziecku i walce o jego zdrowie, dlatego skasowała całą zawartość na Instagramie. Na jej profilu można zobaczyć tylko jeden post z informacją o chorobie syna. Stępień od czasu do czasu dodaje na InstaStories, także informacje o aktualnym zdrowiu dziecka.

Zobacz wideo Magda Stępień po dłuższej nieobecności wróciła na Instagram. Dziękuje za wiadomości od fanów

Magdalena Stępień dodała nowe zdjęcia synka. Jego uśmiech jest rozczulający

Była uczestniczka "Top Model" jest przy swoim synku cały czas i razem walczą z ciężką chorobą. Ojciec dziecka Jakub Rzeźniczak również zapowiedział, że zaangażuję się bardziej niż dotychczas. Jednak po ostatnim komentarzu modelki, wychodzi na to, że na obietnicach się skończyło. Para rozstała się dwa miesiące przed narodzinami Oliwiera. Piłkarz zdążył ułożyć sobie życie na nowo, jest zaręczony z Pauliną Nowicką.

Modelka na bieżąco informuje fanów na InstaStories o przebiegu walki z chorobą. Jest również bardzo wdzięczna za każde słowo wsparcia i modlitwę. Jej najnowsze zdjęcie synka jest rozczulające. Mały Oliwier, lekko blady, z gipsem na nodze, lecz ze słodkim uśmiechem na twarzy leży w szpitalnym łóżku. Stępień dołączyła wzruszający opis.

Wielki mały człowiek! Jedziemy z tym rakiem mamusiu.

Magdalena Stępień i synek w szpitaluMagdalena Stępień i synek w szpitalu Fot. @magdalena__stepien

Życzymy dużo zdrowia dla małego Oliwiera i szybkiego powrotu do domu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.