TVP zawiesiło wydawcę "Panoramy". Wypuścił newsa o Jasonie Derulo przed Jackiem Kurskim. Tego nie robi się prezesowi

Według najnowszych informacji podanych przez portal Press.pl, Jacek Pietrasik został zawieszony przez TVP. Wydawca "Panoramy" podpadł Jackowi Kurskiemu. Do pracy już wrócił, niesmak pozostał.

Więcej na ten temat przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Występ Jasona Derulo na Sylwestrze Marzeń był tematem numer jeden pod koniec 2021 roku. Po raz pierwszy wiadomość o koncercie światowej gwiazdy mogliśmy usłyszeć na antenie TVP2. Jacek Kurski sukces obwieścił na Twitterze niespełna pół godziny później. Gromy spadły na wydawcę "Panoramy".

Zobacz wideo Przyjaciółka Kurdej-Szatan wyjawia: Chciała przeprosić przed wpisem Kurskiego

Jacek Pietrasik wyszedł przed szereg, Kurski nie wybaczył. Wydawca "Panoramy" został zawieszony

Jak dowiadujemy się z portalu Press.pl, Jacek Pietrasik został ukarany za wyjawienie informacji o występie Derulo przed prezesem TVP. Przełożeni zawiesili wydawcę, ale, jak wynika z oświadczenia wydanego przez telewizję, mężczyzna został już przywrócony do pracy. 

Telewizja Polska nie komentuje wewnętrznych spraw redakcyjnych i kadrowych. Jednak w odpowiedzi na sugestię zawartą w pytaniu informujemy, że pan Mariusz Pietrasik jest wydawcą "Panoramy" - czytamy na Press.pl.

Jacek Kurski zły na wydawcę "Panoramy". Poszło o Jasona Derulo

Materiał "Panoramy", który zmroził prezesa Kurskiego, został wyemitowany 29 grudnia 2021 roku o 10:40. Polityk swoje oświadczenie wydał o 11:10 tego samego dnia, ale przywilej pierwszeństwa został mu odebrany przez wydawcę serwisu informacyjnego.

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP - mogliśmy przeczytać w twicie Kurskiego.

Miejmy nadzieję, że wydawca "Panoramy" nie popełni takiego karygodnego błędu po raz drugi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.