Adriana Kalska komentuje rozstanie z Mikołajem Roznerskim smutną grafiką. "Najbardziej depresyjny dzień"

Adriana Kalska dodała na Instagrama wymowną grafikę, która może nawiązywać do jej rozstania z Mikołajem Roznerskim. Aktorka wciąż cierpi?

Więcej o związkach polskich gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się po prawie czterech latach związku. Jeszcze w ubiegłe wakacje media spekulowały o tym, że para zamierza wziąć ślub. Jednak kilka miesięcy później zaczęło się mówić o kryzysie w ich życiu uczuciowym. Dopiero na jaw wyszło, że aktorzy się rozstali. Adriana Kalska opublikowała oświadczenie, w którym wyznała, że nie jest partnerką Mikołaja Roznerskiego już od grudnia. Gwiazda uspokoiła fanów, zapewniając, że rozstanie nie wpłynie na to, co aktualnie dzieje się w "M jak miłość" i że oboje nadal będą grać małżeństwo w tym serialu. Aktorka zaznaczyła przy tym, że nie będzie się więcej wypowiadać na ten temat. Jej ostatnie InstaStories wskazuje jednak na to, że chyba zmieniła w tej kwestii zdanie. 

Zobacz wideo Telekamery 2019. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski się rozstali. Aktorka opublikowała smutną grafikę

Adriana Kalska we wtorek wieczorem opublikowała wymowną grafikę Andrzeja Milewskiego w relacji na Instagramie. Obrazek przedstawia dwie osoby, w tym jedną smutną i skuloną. Jedna z postaci pyta zamartwiającą się osobę, nawiązując tym samym do minionego poniedziałku, który był okrzyknięty mianem "Blue Monday".

Co ci jest? Najbardziej depresyjny dzień roku był wczoraj.

Mikołaj Roznerski, Adriana KalskaRoznerski w ostatnim wywiadzie przed rozstaniem. Jego słowa dają do myślenia

Na co ta druga jej odpowiada:

Wciąż świętuję.

Myślicie, że aktorka nadal przeżywa rozstanie?

Więcej o: