Antoni Królikowski zdradza kulisy konfliktu ojca Joanny Opozdy z rodziną. "Dostaliśmy propozycję ochrony"

Konflikt ojca Joanny Opozdy, Dariusza z najbliższą rodziną trwa. Mąż aktorki, Antoni Królikowski postanowił udzielić bardzo szczerej rozmowy na łamach tabloidu i przyznał, że zaproponowano im ochronę.

Więcej o życiu prywatnym gwiazd przeczytasz na stronie głównej gazeta.pl

Od tygodnia cała Polska żyje skandalem rodzinnym między ojcem Joanny Opozdy oraz jej mężem Antonim Królikowskim, matką aktorki oraz jej siostrą. Rodzina przyjechała do domu w Busku-Zdroju w celu odebrania rzeczy należących do żony Dariusza Opozdy. Sytuacja zakończyła się awanturą, a jej finałem było użycie broni palnej przez Dariusza, ojca żony aktora w jego domu w Busku-Zdroju. Małżeństwo złożyło zawiadomienie na policję o popełnieniu przestępstwa. Jak się okazuje, mąż aktorki udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym wyznał, że policja zajmuje się sprawą i zaproponowali nawet parze policyjną ochronę.

Sprawą niech się zajmują odpowiednie służby, wciąż czekamy na aresztowanie Dariusza O. Po złożeniu na warszawskiej komendzie zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa dostaliśmy nawet propozycję policyjnej ochrony.
Zobacz wideo Antek Królikowski zdradza kulisy konfliktu z teściem

Maryla Rodowicz z mężem / Ewa KasprzykRozwody po 60. Maryla Rodowicz, Elizabeth Taylor i Bill Gates. Kto jeszcze?

Joanna Opozda przeżywa teraz trudne chwile. Aktorka jest w zaawansowanej ciąży

Nie da się ukryć, że w całym konflikcie najgorzej jest usytuowana aktorka, która jest w zaawansowanej ciąży i spodziewa się przyjścia na świat dziecka, które będzie pierwszym owocem jej związku z Antkiem Królikowskim. Małżeństwo przeżywa teraz trudne chwile, a gwiazda postanowiła w ostatnim czasie wydać oświadczenie, w którym podkreśliła, że konflikt z ojcem negatywnie wpłynął na jej stan zdrowotny. Napisała m.in.:

Naprawdę nie daję już rady, a przecież mój mały synek odczuwa wszystko to co ja. Mam straszne wyrzuty sumienia, że od kilku dni nie mogę przestać płakać, a on pewnie to czuje. Próbuję się uspokoić, ale w obecnej sytuacji to chyba graniczy z cudem.
 

Kylie Jenner na pierwszym ciążowym zdjęciuKylie Jenner zorganizowała luksusowe baby shower. Złote żyrafy, biel i wózek od Diora

Więcej o: