Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.
Książę Karol Filip budzi zainteresowanie mediów i prasy kolorowej od dłuższego czasu. Wszystko za sprawą imponującej sylwetki oraz spektakularnej urody. Niektóre magazyny na świecie nazwały go nawet "najseksowniejszym księciem świata".
Książę Karol Filip urodził się 13 maja 1979 roku w Sztokholmie. Jest księciem szwedzkim, księciem Värmlandu oraz drugim dzieckiem i jedynym synem króla Szwecji, Karola XVI Gustawa i jego żony, Sylwii Sommerlath. Aktualnie zajmuje czwarte miejsce, jeżeli chodzi o dziedziczenie praw do szwedzkiego tronu. Kobiety na całym świecie zachwycają się jego rozbudowaną muskulaturą oraz tajemniczym spojrzeniem.
W 2015 roku poślubił szwedzką modelkę Sofię Hellqvist. Co ciekawe, kobieta dała się poznać szerszej widowni za sprawą udziału w szwedzkiej wersji reality show - "Hotel Paradise" w 2005 roku, gdzie uczestnicy i uczestniczki prezentując swoje wdzięki, szukają partnera lub partnerki, z którym spędzą czas, żeby móc przybliżyć się do wygrania 100 tysięcy złotych. Wielu Szwedów nie mogło jej na początku zaufać, ponieważ występowała także jako modelka w sesjach zdjęciowych dla panów.
Poznali się na przyjęciu wydanym przez wspólnych przyjaciół. Jak donosi prasa, książę od początku nie mógł oderwać wzorku od pięknej kobiety. Mają razem trzech synów – Aleksandra urodzonego w 2016 roku, Gabriela urodzonego w 2017 roku i Juliana urodzonego w 2021 roku. Dzieci zajmują kolejno piąte, szóste i siódme miejsce w linii sukcesji do szwedzkiego tronu. W tabloidach para często jest porównywana do Meghan Markle i księcia Harry'ego.
Wojewódzki zadrwił z Książula, a w sieci rozpętało się piekło. "Najwyższy poziom odklejenia"
"Najpiękniejsza dziewczynka świata" wyszła za mąż, a teraz nie kryje oburzenia. Wskazuje, co zrujnowało jej ślub
Fani są zachwyceni metamorfozą Lilli z "Sanatorium miłości". Tylko spójrzcie!
W hiszpańskich mediach głośno po wyznaniu Anny Lewandowskiej. "Nie kryje żalu"
Wojewódzki szydzi z Książula. Posunął się za daleko? Najnowszy wpis może mu się odbić czkawką
Englert wystąpiła na Open'erze. Nagle spod sceny usłyszała: Pokaż stopy. Zareagowała. I to jak!
W TVP wyemitowano fragment Open'era. Część internautów nie miała litości. "Jakaś pomyłka"
Nie żyje gwiazda serialu "Co ludzie powiedzą?". Anna Dawson miała 88 lat
Dorota Chotecka nie owijała w bawełnę. Tak wygląda kontakt z rodziną Radosława Pazury