Marta Żmuda-Trzebiatowska o różnicy wieku w małżeństwie. Przeszkadza jej to, że ukochany jest od niej młodszy? Szczera odpowiedź

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula od ponad sześciu lat są małżeństwem. Do dziś wzbudzają zainteresowanie ze względu na różnicę wieku. Co na to aktorka? Odpowiedziała, czy jej to przeszkadza.

Więcej na temat gwiazd polskiego show-biznesu przeczytacie na stronie głównej Gazeta.pl

Marta Żmuda-Trzebiatowska była kiedyś związana z 12 lat starszym tancerzem, Adamem Królem. Para rozstała się w 2013 roku, a później aktorka ułożyła sobie życie z Kamilem Kulą, który jest od niej pięć lat młodszy. Od 2015 roku są małżeństwem, ale wciąż wzbudzają zainteresowanie ze względu na dzielącą ich różnicę wieku. Ostatnio ten temat nurtował także fanów aktorki na Instagramie. Odpowiedziała, co o tym myśli.

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o nominacji do Telekamer. "Jestem szczęśliwa"

Marta Żmuda-Trzebiatowska o różnicy wieku między nią a mężem: Przypominam sobie o niej w trzech sytuacjach

Marta Żmuda-Trzebiatowska ma na Instagramie sporą liczbę fanów, których ciekawi nie tylko jej praca, ale przede wszystkim życie prywatne. Ostatnio aktorka postanowiła zorganizować Q&A i odpowiedzieć na serię pytań. Jedno z nich dotyczyło różnicy wieku między nią a mężem. Została zapytana, czy na początku związku przeszkadzało jej to, że jest od niego starsza. Zdobyła się na szczerą odpowiedź.

Tak, bo mam brata w wieku Kamila i na początku oceniałam go przez pryzmat "młodszego brata". Potem zrozumiałam, że to nie ma znaczenia... w sensie wiek. My naszej różnicy pięciu lat nie odczuwamy. Przypominam sobie o niej w trzech sytuacjach: gdy dmuchamy świeczki na torcie, gdy oglądamy zdjęcia z dzieciństwa (moje czarno-białe, Kamila już w kolorze), gdy przypomina nam o tym prasa kolorowa, która kocha to podkreślać - odpisała aktorka na InstaStories.

Marta Żmuda-Trzebiatowska napisała o różnicy wieku między nią a mężemMarta Żmuda-Trzebiatowska napisała o różnicy wieku między nią a mężem fot. instagram.com

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula doczekali się dwójki dzieci. W 2017 roku przyszedł na świat ich syn, a w 2020 roku córka. Para chroni prywatności pociech i jak dotąd nie pokazała żadnego wspólnego zdjęcia. Małżeństwo nie zabiera także dzieci na ścianki i oficjalne wydarzenia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.