Lara Gessler miała dwie suknie ślubne. Obie od polskich projektantów i tylko dla odważnych

Lara Gessler ostatnio wzięła drugi ślub. Małżeństwo zaprosiło gości do Zakopanego, gdzie bawili się przez trzy dni. Panna młoda zdecydowała się na dwie suknie ślubne.

Bądź na bieżąco. Więcej o ślubach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Lara Gessler wraz z mężem Piotrem Szelągiem zdecydowali się na drugi ślub. Uroczystość była znacznie bardziej huczna od pierwszego wesela. Państwo młodzi zaprosili wiele znanych gości w tym Jakoba Kosela i Ciocię Lifestyle, Robert Kupisza i Natalię Klimas. Obecna była także rodzina Laury, Magda Gessler i Mateusz Gessler. Uroczystość odbyła się w Zakopanem w luksusowym hotelu, gdzie bawili się przez trzy dni. 

Zobacz wideo Lara Gessler pokazała pokój swojej córki

Agnieszka Woźniak-Starak Tak mieszka Agnieszka Woźniak-Starak. Jest swojsko i klimatycznie

Lara Gessler wzięła drugi ślub

Pierwszy ślub pary odbył się rok temu, był to jednak tylko ślub cywilny, zorganizowany na szybko, ponieważ Lara była w zaawansowanej ciąży. Nikt z rodziny ani przyjaciół nie był obecny. Dlatego małżonkowie zdecydowali się na drugi ślub.

Narodziny dziecka sprawiły, że Lara Gessler zaczęła się bardziej udzielać w mediach społecznościowych. Pokazuje codzienne życie, dzieli się przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa oraz chętnie publikuje przepisy na dania. Nic więc dziwnego, że drugi ślub pary, był bardzo medialny, urywki można było podejrzeć na Instagramie.

Lara Gessler w dwóch sukniach ślubnych 

Podczas ceremonii córka Magdy Gessler miała na sobie piękną gładką suknię z mocno odkrytymi plecami i niecodziennym koronkowym welonem, założonym w formie chusty. Na Instagramie Lara pochwaliła się zdjęciem w drugiej kreacji. Gessler zdecydowała się na odważne połączenie, koronkowego białego topu ze złotą mini spódniczką. Do tego założyła wysokie białe kowbojki i długie brązowe futro. Obydwie kreacje pochodzą od polskich projektantów, z czego Laura jest bardzo dumna.  

Lara Gessler z mężem i Magda Gessler Magda Gessler przygotowała niezwykły prezent na drugi ślub Lary

Więcej o: