Gala Marki Roku. Blance Lipińskiej bardziej od nagrody spodobała się Aleksandra Szwed. "Nie mogę się napatrzeć"

Blanka Lipińska wzięła udział w gali Marki Roku, która w środowy wieczór odbyła się w Warszawie. Celebrytka odebrała wyróżnienie, ale jej uwagę przykuła pewna aktorka.

Więcej informacji o imprezach show-biznesowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Poza Blanką Lipińską na gali pojawiło się wiele gwiazd. Szyku zadały Anna Lewandowska i Paulina Krupińska, a Joanna Opozda prezentowała ciążowe kształty. Na imprezie brylowała też Aleksandra Szwed. To właśnie ona zrobiła największe wrażenie na autorce "365 dni".

Zobacz wideo Lipińska narzeka na pracownika lotniska: Rozdarł na nas gębę

Olga Kaczyńska, Honorata Wojtkowska, Dorota TrojanowskaKaczyńska 10 lat temu wygrała "Top Model". Co słychać u innych uczestniczek?

Gala Marki Roku. Blance Lipińskiej bardziej od nagrody spodobała się Aleksandra Szwed

Blanka Lipińska została wyróżniona w kategorii Osobowość Roku. Odbierając nagrodę, stanęła na jednej scenie z Aleksandrą Szwed. Laureatka pierwsze słowa skierowała właśnie do niej.

Chciałam powiedzieć tylko, bo pierwszy raz widzę Aleksandrę Szwed na żywo, chyba śpisz w formalinie, bo wyglądasz tak pięknie, że nie mogę się na ciebie napatrzeć - powiedziała Blanka Lipińska.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska InstaStories

Czym Aleksandra Szwed zwróciła uwagę autorki "365 dni"? Aktorka na galę włożyła dopasowaną niebieską sukienkę, którą zdobiły koronki, a także szpilki w podobnym odcieniu. Całości klasy dodał delikatny makijaż i spięte warkocze.

Choć, jak widać, panie nie spotkały się wcześniej, to jednak coś je łączy. Obie były bowiem partnerkami Barona, który obecnie jest związany z Sandrą Kubicką.

Z Aleksandrą Szwed Aleksander Milwiw-Baron spotykał się na początku kariery. Ich relacja była ponoć burzliwa, a aktorka miała powody do zazdrości. Po roku Szwed i Baron zakończyli związek na przyjacielskiej płaszczyźnie.

Z kolei Blanka Lipińska zaczęła spotykać się z Baronem pod koniec 2019 roku, ale oficjalne potwierdzenie pojawiło się dopiero w styczniu 2020 roku. Od tego czasu oboje aktywnie relacjonowali związek w mediach społecznościowych. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu.

Antoni Królikowski, Joanna OpozdaJoanna Opozda na czerwonym dywanie. Suknia niby skromna, ale bardzo spektakularna

Jak widać, między Aleksandrą Szwed a Blanką Lipińską nie ma pod tym kątem żadnych zgrzytów.

Więcej o: