Związek Sandry Kubickiej i Barona bez szans na szczęśliwą przyszłość? Wróżka nie ma żadnych wątpliwości. "Liczy się tylko przyjemność"

Kilkanaście dni temu Sandra Kubicka i Baron potwierdzili swój związek. W mediach społecznościowych pojawiły się posty, w których wyznali, że są bardzo szczęśliwi. Okazuje się, że wspaniały czas może nie trwać zbyt długo.

Więcej artykułów na temat Barona i Sandry Kubickiej przeczytasz na Gazeta.pl

Sandra Kubicka nie ukrywa zachwytu nad nowym partnerem. Celebrytka chętnie opowiada o łączącej ich relacji i ma nadzieję, że to wybranek na całe życie. Para mieszka ze sobą już od kilku miesięcy. Co więcej, oboje marzą o założeniu rodziny i posiadaniu potomstwa. Czy ich relacja przetrwa próbę czasu? Jedna z osób nie ma w tej kwestii dobrych wieści.

Antoni Królikowski, Kasia Sawczuk, Julia WieniawaAntek Królikowski już po ślubie z Opozdą. Pamiętacie, z kim spotykał się wcześniej?

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

 Wspólna przyszłość Barona i Sandry Kubickiej pod znakiem zapytania

Na prośbę tygodnika "Twoje Imperium" wróżka Anna Kempisty postawiła tarota, żeby sprawdzić, jaka przyszłość czeka nową parę show-biznesu. Niestety wszystko wskazuje, na to, że Kubicka i Baron się rozstaną. Wróżka nie ma wątpliwości, na czym opiera się ta relacja.

W tym związku liczy się tylko przyjemność i flirt, a wspólne plany są pisane palcem na wodzie. Zainteresowanie straci pani Sandra. To może być dla pana Aleksandra bolesną lekcją, bo należy do mężczyzn, którzy nie lubią tracić kontroli. Przy okazji dostanie też lekcję zazdrości, co chyba mu się jeszcze nie przydarzyło. Baron będzie próbował odzyskać Kubicką, ale bez powodzenia - twierdzi Anna Kempisty.

Tarocistka dodała, że nie widzi ich wspólnej przyszłości.

Karty potrafią wskazać, gdzie jest miłość. Tu jej nie widzę, to związek bez przyszłości.
 

Anna Kempisty przepowiedziała już jedno rozstanie

Warto przypomnieć, że Anna Kempisty jako pierwsza donosiła, że związek Barona i Blanki Lipińskiej nie przetrwa próby czasu. Do tej pory zarówno muzykowi, jak i modelce nie udało się odnaleźć szczęścia w miłości. Czas pokaże, czy przepowiednia tarocistki okaże się prawdą. 

 
Więcej o: