Agnieszka Woźniak-Starak z uśmiechem prezentuje piegi. "Listopad przeganiam kolorami"

Agnieszka Woźniak-Starak dodała na Instagramie zdjęcie ze studia "Dzień dobry TVN". Choć wzrok przyciąga elektryzujący kolor marynarki, to nie sposób nie zauważyć piegów, które znajdują się na jej nosie i w jego okolicach.

Więcej ciekawostek o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Agnieszka Woźniak-Starak kilka razy w tygodniu gości w domach widzów "Dzień dobry TVN", gdzie pełni rolę prowadzącej. Obok niej zasiada Ewa Drzyzga i tworzą one pierwszy kobiecy duet w tym formacie. To, co interesuje także widzów, to stylizacje, jakie wybierają. A zwłaszcza Woźniak-Starak, która uwielbia modę i śledzi najnowsze trendy. Chwaląc się jedną z kreacji, pokazała przy okazji z bliska swoją twarz. Uwagę zwróciły gęsto usiane piegi.

Agnieszka Woźniak-Starak z piegami

Prezenterka w poniedziałkowym wydaniu programu śniadaniowego pojawiła się w błyszczącej marynarce w wężowy wzór i w oryginalnym kolorze.

Zobacz wideo O tym wywiadzie było głośno

Dominował morski. Pod to założyła bluzkę w odcieniach pomarańczu, całość dopełnił naszyjnik. Woźniak-Starak dodała selfie na profil na Instagramie, na którym radośnie się uśmiecha.

Listopad przeganiam kolorami @dziendobrytvn - zwróciła się do obserwatorów.
 

Jak wspomnieliśmy, uwagę zwróciła jej twarz i okolice nosa. Niektórzy wprost zwrócili się do gospodyni programu z pytaniem:

Piękna! Czy piegi są wytatuowane, czy "odkryte"? (mam na myśli użycie innego podkładu/korektora) - brzmi jedno z nich.

Prezenterka nie odpowiedziała na ten komentarz. Agnieszka już od jakiegoś czasu jest ich posiadaczką, a są one efektem makijażu permanentnego, na który zdecydowała się już kilka miesięcy temu. Koszt takiego zabiegu mieści się w granicach 500 - 1000 złotych. Piegami można cieszyć się do roku czasu.

Naszym zdaniem Agnieszka Woźniak-Starak wygląda w nich świetnie, a delikatne kropki podkreśliły jej urodę i nadały jej uroku. A wy jak uważacie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.